Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel hány óra után tudtok...

Reggel hány óra után tudtok reggelizni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Ha hajnal közepén kelek, akkor is.
Hajnali 5 után.
Reggel 6 után.
Reggel 7 után.
Reggel 8 után.
Reggel 9 után.
Délelőtt 10 után.
Sosem, nálam az ebéd az első étkezés, csak akkortól tudok enni.
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A reggeli fontos fő étkezés így azt nem hagyom ki.Ezért munkanapokon elfogyasztom hajnali három,fél négy körül.
2021. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amióta van kutyám, 5-6 között kelek, 6-7 között leviszem sétálni, séta után már tudok reggelizni még munkába indulás előtt, kb. fél 8 körül indulok munkába. Amíg nem volt a kutya, nem volt séta a reggeli rutin készülődésben, akkor volt olyan, hogy még nem tudtam reggelizni max egy pohár tejet, a kutyával megvan az a mozgás, ami elindít. Ha korábban sétálnánk, reggelizni is tudnék korábban, de ha a kutyámon múlna, elkésnék a munkából, mert nem ébreszt, úgyhogy nekem kell nem bealudnom az ébresztőre.
2021. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy mikortól? Ee egy bizonyos óra előtt nem tudsz enni, vagy mi? :D


Amikor felkelek, akkor eszek. Szóval valahol 6-10 között attól függően, hogy milyen nap van.

2021. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felkelek utána kb egy óra múlva eszek. Ha délután kettőkor kelek, akkor eszek. Ha munkába megyek, akkor kelek 3:20-kor, fél hatra beérek, és hétig szoktam várni, éhes szoktam lenni már hatkor is, de a hetet megvárom...24 órázok, és igyekszem beosztani a kajàmat mindig
2021. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, eszek amikor kedvem van
2021. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as: Hát én még például reggel 7 előtt nem tudok enni, akármilyen korán kelek, egyszerűen nem megy le egy falat se nagyon a torkomon. Persze neked is ment a zöld. ;)
2021. szept. 8. 00:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ébredés után van amikor már fél órával éhen halok, tehát simán van olyan, hogy kávé után már reggelizek is, de az átlagos az ébredés után 1-2 óra.
2021. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8-9 körül, akkor érek be munkába, a reggeli email olvasás mellett szoktam reggelizni.

6-kor kelek, ha akkor nagyon éhes vagyok, akkor utazás közben a vonaton bedobok egy müzliszeletet vagy egy banánt.

2021. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármikor. Értelmetlenül korán vacsorázom (hülye beidegződés), ezért mindig éhesen ébredek.
2021. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!