Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy emiatt lettem...

Normális hogy emiatt lettem depressziós?

Figyelt kérdés
Apai nagyapám meghalt 12 éves voltam, most 22 vagyok és meghalt anyai nagyanyám mikor meghallottam a telefonba hogy a mama meghalt majdnem össze estem. Azthittem egy rossz álom... azóta pszichiáterhez jàrok, fèlek a halàltól, stb. Borzasztó, megszületünk s meghalunk..😢 hiszek Istenben és abban amit Jézus mondott csak a test halt meg a lélek él de kitudja... én is szívelégtelenséggel születtem magas a vérnyomásom is, aszthmás is vagyok, rokkant elátott vagyok mellete dolgozok félek a haláltól de valahogy elkell fogadni nem?
2021. okt. 20. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd tul komolyan az életet, ugysem jutsz ki belőle élve
2021. okt. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió néha különösebb ok nélkül is megjelenhet. Szóval lényegében minden előzmény "normális"
2021. okt. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!