Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi szellemi proli?

Miért van ennyi szellemi proli?

Figyelt kérdés
Az internet lehet az oka, hogy ennyi felszínes tudású ember van, aki közben mégis értelmiséginek hiszi magát?

2021. okt. 20. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Állambácsi fizet a szexért, minden gyerek után jön a jutalék. Az szaporodik, akinek nem kéne.
2021. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen közegben nem fogsz erre választ kapni... Nyilván én is intelligensebb vagyok, mint az átlag, lesz is diplomám, de aki ebbe a szellemi mocsárba beteszi a lábát az nem értelmiségi... Én is csak azért, mert amúgy is egy frusztrált ember vagyok (frusztráltabb, mint az átlag, de GYK-n nem hinném, hogy elérem a középmezőnyt), illetve jelenleg beteg is... Szóval itt sincsenek értelmiségiek.


A Rotterdami Erasmus, na az értelmiségi volt

2021. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mi az a szellemi proli?
2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy meg igen, az internet az oka. Hiszen aki alap szinten tud írni olvasni, az rögtön tudja használni a guglit, és azonnal "kiokosodik" egy témában amiről osztani kell az észt.
2021. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4:


De nem értem, mért jó az, hogy valamihez nem értek, csak másod-harmadkézből szerzek be felszínes információkat, aztán a haveroknak mesélem ezt a semmit, miközben leisszuk magunkat. Ennél értelmetlenebbül nem is lehetne eltölteni az időt.

2021. okt. 20. 20:13
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Te kiírsz egy kérdést róla gyakorin, az értelmesebb? :D
2021. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6:


Igen.

2021. okt. 20. 21:36
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Miért nem a saját szinteden keresgelsz?
2021. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8:


Túl sokan vannak. Sajnos az ismeretségi körömből a legtöbben ilyenek. Érdekes módon az ő ismerőseik is. Én meg rohadtul egyedül érzem magam köztük. Ezért vagyok kíváncsi, hogy egyedi az esetem, vagy tényleg ennyi felszínes ember van.

2021. okt. 20. 23:10
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Neken alapvetően az a proli, aki a kitalált felsőbbrendűségét kötelezőnek tartja szétkürtölni azzal, hogy másokat proli jelzővel illet meg.
2021. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!