Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál ismeretlen embereknek...

Szoktál ismeretlen embereknek szitkozódva, alpári stílusban beszólni utcán, boltban, bárhol, ha valami neked nem tetsző dolgot csinál a másik?

Figyelt kérdés
Ha igen, mért csinálod? Mi van mögötte? Mi akadályoz meg abban, hogy normális stílusban tedd mindezt?
2021. okt. 21. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem szoktam.

Bár egyszer előfordult amikor vezettem és elsőbbségem volt, de bevágtak elém. Ekkor kicsúszott a számon egy cifra káromkodás és a kiskacsómmal is bemutattam.

2021. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, arra általában ok van.
2021. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Amikor valaki nagyon hülye. Pl a kasszànàl jön rà hogy fizetni kell.
2021. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ahhozbazert rendesen kell tennie valamit az illetőnek ellenem. A múltkor pl a kozlekedesi lámpánál, ahol lehet egyenesen haladni es jobbra kanyarodni, a kisteherautó lazán rámordult. Az volt a mákom, hogy spéci, 3 kerekű bicajom van, így nem estém el vele, mert külömben kb az útpadkának csapódik a fejem. Na, neki beszóltam, vegigorditva az összes álltalak ismert csúnya szót.
2021. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szoktam. Amikor bőven lenne helye kikerülnie engem, de mégis a nyakamba vagy az arcomba liheg.
2021. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Magamban szoktam elmondani a véleményem alpári stílusban, hangosan nem.

"Ha igen, mért csinálod? Mi van mögötte?"

Azért csinálom, mert képtelen vagyok tolerálni a töketlenkedést, életképtelenséget és ezekből kifolyólag mások akadályozását. Egy csomó ember mindennapi helyzetekben úgy viselkedik, mintha most engedték volna ki életében először a pincéből. Pl. megáll a busz ajtajában úgy, hogy még vagy 200-an szállnának fel utána, szembe sétál a tömeggel a járdán ahelyett, hogy a saját oldalán menne, ahol nem megy neki senkinek, a pénztárnál, az összeg közlése után jut eszébe kipakolni a komplett banyatankját, hogy előássa a legaljáról a pénztárcáját, miközben áll a sor mögötte, stb stb.

2021. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én egyre több ilyen szituval találkozok, nem értem mi történik az emberekkel.. depresszió? Kilátástalan élet? Mert normális ember nem kezd el üvöltözni az utcán a másikkal. Megjegyzem, ezek az emberek általában nem a normális, jól öltözött kategória.. de attól még nem kéne szerintem ennyire primitívbe lemenni.
2021. okt. 21. 09:07
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Alpári stílusban nem, de gyakran mondom a magamét, mikor az utcán belebotlok az ügyeletes futóbolondokba. Egyre több van sajnos. Közlekedni vagy alapból nem tanultak meg ezek a szerencsétlenek, vagy egyszerűen arról van szó, hogy igénytelenek és nem érdekli őket, hogy nem csak ők használják a járdát, nem csak ők vannak egy boltban, stb. Azt pl. rendszeresen tapasztalom, hogy ha ketten vagy többen jönnek szembe a járdán, fel se merül bennük, hogy csak egy kicsit is lehúzódjanak. Nyilván nekem kell kikerülnöm őket árkon-bokron keresztül. Ha nem, akkor meg ők vannak felháborodva. Margitszigeten a futópályán is rendszeresen tapasztalom, hogy a sok balfék sétáló párocska vagy társaság nem az utakat használja, hanem lazán befoglalják a pályát. Pár napja konkrétan a kutyáját sétáltatta a pályán egy nő, de babakocsit toló nővel is találkoztam már. Boltban sorban állásnál az a kedvencem, mikor beállnak a seggembe és a nyakamba lihegnek vagy a nyakamba köhögnek. Ha valaki nagyon vállalhatatlanul viselkedik, rendszerint motyogok egy sort, de beleállni nem szoktam. Mindenesetre idegileg nagyon megterhelő ez a sok hülye.
2021. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És nem az átlag szitura gondolok, ami mindenkivel megesik, hanem amikor pl azt üvölti az utcán egy "férfi" egy nőnek, hogy "dögölj meg, üssön el a hév".. úgy, hogy nem ismeri. Csak csinált valamit a nő, ami neki nem tetszett.
2021. okt. 21. 09:09
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát, magamban a fejemben van, hogy mondok ilyeneket. :D De hangosan soha, illetve ha kinyitom a szám akkor normális stílusban mondok bármit.
2021. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!