Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerte olyan orvost aki...

Ismerte olyan orvost aki egyèltalán nem is kedves? Szerintem az legfontosabb egy orvosnak mindig kedves legyen betegeivel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 17:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ismertek?
2021. okt. 21. 17:58
 2/18 A kérdező kommentje:
Ebben az évben voltam üzemorvosi vizsgálaton vizsgálaton egyèltalán nem volt kedves doktornő!
2021. okt. 21. 18:00
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a bőrgyógyászom egy flegma dög. De nem csak velem ilyen, hanem mindenkivel. Biztos kiidegeli néha a munkája, de lehetne normálisabb azért
2021. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meztelen megnézte a farkam meg a tökeimet is.utána előre kellett hajolnom és széthúznom a fenekem,de ott nem nyúlt hozzám.36F

Dokinő 60 körül volt.

2021. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem fontos a kedvesség. Csak legyen korrekt és értsen a munkájához. Nem bájcsevejre megyek, hanem vizsgálatra.
2021. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Legfontosabb, hogy kedves legyen.....ostoba ember. Ostoba.
2021. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Kedves legyen de milyen szakember az le van szarva....
2021. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Van az, aki nem kedves, nem bájcseveg, de végzi a dolgát és korrekt. Azzal úgy vagyok hogy rendben, ilyen, nem zavar.

Aztán van az, aki direkt baszogatja az embert, kegyetlen és lenézi az embert. Azzal úgy vagyok, hogy ha a Szaturnusz méretű egóját akarja fényezni azzal, hogy rémült, beteg, kiszolgáltatott emberekkel köcsög, az inkább húzzon a pályáról. Orvos azért menjen orvosnak hogy segítsen az embereken, nem azért, hogy a hatalmával játszadozzon.

2021. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy elsősorban legyen jó szakember, de sokszor nagyon sokat jelent, ha kedves is (nem kell ehhez bájcsevegni). Orvoshoz nem jókedvéből megy az ember, sokan szoronganak is, nem hiányzik még az is, hogy a doki egy flegma bunkó legyen. Az emberség nagyon sokat számít abban, hogy kialakuljon a páciens bizalma az orvos irányába. Ami nem mellékes, pláne ha nem valami aprósággal mész orvoshoz, hanem egy komolyabb problémával.
2021. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Kevés az orvos, de igen, van kifejezetten rossz indulatú orvos is, de azért kinyírni nem fog, mert akkor nem engednék dolgozni/ idővel kibukna.
2021. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!