Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincs hobbija, ti hogy...

Akinek nincs hobbija, ti hogy reagáltok, ha erre rákérdeznek? Például egy állásinterjún vagy ismerkedésnél.

Figyelt kérdés
Még különösebb érdeklődési köröm sincs igazából.
2021. okt. 22. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hazudok valamit. Azt nem mondhatom mégse, hogy szeretek egész nap aludni és azt se, hogy durva videojáték függő vagyok, ami ráment eddig az összes munkámra és a tanulmányaimra, de nem látom értelmét kikúrálni magamat, ha rövid időn belül öngyilkos leszek... Úgyhogy ja, behazudok valamit :)
2021. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit szoktál hazudni?
2021. okt. 22. 11:14
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

NIncs semmi fantáziám , a gyakorin kérdezem ezt is.

szintén hogy akarsz így munkát ha erre sem tudod a választ?

2021. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
őszintén*
2021. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van egy rakat hobbim, amiért hülyének szoktak nézni. Én is tanulok épp hazudni.
2021. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok

Hát attól függ. Új technológiák után érdeklődés, és akkor felszoktam sorolni olyanokat, hogy telefon, processzorok, stb (csak azért ezeket hazudom be, mert mérnökinformatikus egyetemre járok, igaz nem tanulni hanem csak melegedni, de akkor is hitelesebb nekik és nem nagyon kérdeznek bele).

Volt hogy nyelvek tanulását hazudtam be, de akkor meg simán megkérdezték, hogy kezdjek el azon a nyelven beszélni, és mivel nyilván nem tudok ezért gyorsan levágják az ordas szembehazudást, úgyhogy erről leszoktam.

2021. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
99%

Pl. ilyesmi:


"Régebben csillagász szakkörbe jártam, mert érdekelnek a kutatások, a világűr, de a klub megszűnt. Ezzel egy időben a könyvtárunk által szervezett programok keretein belül önkénteskedtem. Néha besegítek a helyi állatotthonban, de mostanában úgy érezem, az energiáimat a családra szeretném összpontosítani. Nagyszüleim gyengélkednek, ezért próbálok minél több időt velük tölteni, velük beszélgetni, segítségükre lenni. Szabadidőmet igyekszem a tanulással összekötni, nemrég egy kommunikációs tréningen vettem részt. Nyitott vagyok, várom az új kihívásokat."


Helyettesíts be, ami illik rád :P

2021. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Megmondom, hogy mostanában nem igazán volt időm valamivel komolyabban foglalkozni.


Munka mellett jártam levelező képzésre, eléggé eltűntek a szabadidő dolgok az életemből ezalatt... Az olvasást szoktam mondani, de hozzá is teszem, hogy a passzív elfoglaltságok számomra annyira nem hobbi

2021. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerkedésnél lazán elmondanám, viszont állásinterjúnál gőzöm sincs mit mondanék. Alapvetően tök átlagos dolgokat szoktam csinálni, olvasni meg sorozatokat nézni és nem tudom hogy ezt érdemes-e interjún megemlíteni, önéletrajzba meg tuti nem írnám bele.
2021. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Olvasás, főzés, sorozatok nézése, kertészkedés stb. Mondj valamit, ezek tök általános dolgok, ha belekérdeznek sem fogsz beégni. Max készülj egy kedvenc kajával vagy könyvvel, ha kérnek rá példát
2021. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!