Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki miért fél egy megfázástól?...

Ki miért fél egy megfázástól? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Tudom hogy írhattam volna az egészség rovatba is, de baromira megfigyeltem (covidtól független)hogy az emberek olyan paranoiások egy megfázástól. Jaj hogyan dolgozom, jaj a gyerektől elkapom, jaj a gyerek elkapja, jaj náthásan hogyan ülök az irodában stb. Mintha nem az életünk része volna.

2021. okt. 22. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Jelzés a testnek, hogy kicsit meg kell állni elég a hajtásból és pihenni kell.Otthoni pihenéssel, gyógyteákkal, vitaminokkal egy hét után elmúlik.
2021. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Otthon munka után pihenek én is :) Előtte dolgozom :)
2021. okt. 22. 16:26
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem félek tőle, ha elkapom néhány nap után kiheverem, de amúgy is ritkán vagyok megfázva.
2021. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én azért, mert mindig elkapom, ha mellettem betegek és gyakori a szövődmény nálam. A háziorvos meg szövődmény nélkül is antibiotikumot ad, mindig azt ad, így el is bliccelem a hozzá való elmenetelt, amíg nem durvul el.
2021. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Na en most epp a vonaton ulok es a csaj elottem ugy meg van fazva mint a decemberi vadkutya. Nem jo erzes amugy. Egy het szunet neha jot tesz a szervezetnek de azert nem olyan kiraly betegnek lenni
2021. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 remélem azért nem kapod el :)
2021. okt. 22. 16:47
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
En is remelem es ha esetleg olvasna ezt a csaj mert latom h telefont nyomkodja ugyis uzenem neki hogy F
2021. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én a torokfájás miatt tartok tőle, mert az rohadtul rossz tud lenni, mikor már nyelni is alig tudok.
2021. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem tudok dolgozni, meg suliba menni, pláne így covid időben, mikor egyet tüsszent az ember, és már kitör a lázadás. A gyakorlati órákról még csak hármat lehet hiányozni.

Amúgy meg nem szeretek megfázva lenni, fáj a torkom, nem kapok levegőt, sebes az orrom.

2021. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Én azért félek, mert ha elkapom, akkor utána nagyon nehezen lábalok ki belőle. Nekem a nátha után megjelenik a köhögés, ami elhúzódik akár öt hétig is. Nem mindig van így, pl. mostanában nem jellemző, de emlékszem amikor nagyon megszenvedtem minden megfázással. Éppen ezért tekintettel vagyok másokra is.
2021. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!