Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az,hogy kiírja...

Miért van az,hogy kiírja valaki hogy beszélgetne,erre nekem kell faggatnom,ő semmit nem kérdez?

Figyelt kérdés
De legalább válaszol.
2021. okt. 23. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is vagyok így! Válaszolni válaszol, de hogy valamit Ő is érdeklődjön, kérdezzen, arra úgy kell rávezetni olyat kell írni, hogy legyen kérdése!

Hat van ilyen kicsit unalmas, mert nem tudod hogy ténleg akar-e beszélgetni, vagy unja az egészet és nem érdekli!

2021. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas alak, ezért nem beszél vele senki
2021. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Mert buta ahhoz, hogy kérdéseket tegyen fel.
2021. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindenki tud jól kommunikálni írásban, ahogy nem mindenki tud élőben. Nekem 10 éve pont innen volt egy ismeretségem, akivel pontosan így indult a dolog, szinte reménytelen volt, de én azért erőltettem, mert nagyon akartam ismerkedni, ő meg magától nem tűnt el, csak harapófogóval kellett kihúzni belőle mindent.


Pár hónap múlva jöttek a személyes találkozók, és élőben teljesen más volt. tök jól tudtunk beszélni, meg nagyon egy hullámhosszon voltunk. Hosszú és tök pozitív ismeretség lett belőle, ami aztán a kérdés szempontjából lényegtelen okból kifolyólag ért véget.


A jelenség pedig végig megmaradt. Írásban nem ment a kommunikáció, élőben meg jól működött.


Ugyaninnen volt más is, kicsit később, akivel meg pont az ellenkezője volt igaz. éveken át tudtunk 20+ oldalas leveleket írni egymásnak, kitárgyalni a világ minden dolgát, élőben meg nem tudtunk szólni egymáshoz. Erőltetett volt, kínos volt, végül elkezdtünk közösen inni csak azért, hogy oldottabb legyen a dolog. 1-2 alakalom erejéig működött is, de hosszútávon nem. Az utolsó találkozásunk olyan volt, mintha fogorvosi rendelőbe jött volna. Kínos mosolygás, small talk, mindketten azt kívántuk, bárcsak bárhol máshol lehetnénk. Mondanom sem kell, hogy ennek is vége lett.

2021. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen kontextusban írja ki, hol?


Amúgy az, hogy beszélgetne, nem jelenti azt, hogy veled is beszélgetne.

2021. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!