Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fogadják el az...

Mennyire fogadják el az ismerőseid, rokonaid, amikor egyedül akarsz lenni, és nem akarsz senkivel beszélni, találkozni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted?Sosem vagy néha rád jön ez hogy nem akarsz találkozni?
2021. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem legalább heti egy nap lenne erre igényem, de nem nagyon van rá alkalmam.
2021. okt. 24. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális.Nincs ezzel semmi baj.Mindenkinek kell egy kis énidő.

Ha ezt nem értik meg akkor ők máshogy működnek mint te de ettől függetlenül ez tolerálható dolog és nem antiszoc attól az ember.Főleg ha mozgalmasan telnek a napjaid és 1 napot csendben töltenél teljesen érthető.

Nekem volt ilyen ismerősöm aki nem értette ezt a dolgot hogy nincs mindig kedvem őhozzá futkosni még vasárnap is mert ő unatkozott XD

Az lett a vége hogy már nem vagyunk barátok.Mikor én unatkoztam ő nem állt mindig a rendelkezésemre és én egy szót nem szóltam

2021. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy hasonlóan vagyok én is. A szüleimmel szerencsére már sikerült megegyezni, hogy hétvégenként valamelyik nap délelőtt/délután velük találkozom, de akkor sem egész nap, és nem az egész hétvége, mert más teendőim is vannak, de velük is idő volt, mire ezt elfogadták, hogy nem őket kerülöm, de ha meg nem tudok a saját dolgaimmal haladni, akkor meg ne szóljanak be, ha mondjuk nincs rend nálam, mert sose vagyok itthon.
2021. okt. 24. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ez nem jó azzal mit tudsz kezdeni?Mindenkinek kell egy kis szabadság mint azt már írtam.

Akkor nincs baj ha a szülők megértik ezt hisz ők nagyon fontosak az ember életében kortól,nemtől függetlenül a többivel pedig ne foglalkozz.

Barátok jönnek,mennek de a szüleid örökre a szüleid maradnak

Én sem volnék egész nap a szülőkkel.Pár óra,egy ebéd és beszélgetés

2021. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!