Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek egyetemistaként...

Szerintetek egyetemistaként milyen egyedül élni úgy, hogy nem lesznek az elején ismerőseim a városban?

Figyelt kérdés
Félek, hogy magányos leszek és nem tudok olyan gyorsan kialakítani jó barátságokat, akiket felhívhatnék magamhoz ha úgy van:( a gimis barátaim más városokban lesznek főleg, én pesten.

2014. jún. 24. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nicht bekakken!

Ha eddig voltak barátaid, meglátod, lesznek ezután is. Az egyetemre ui. mások is járnak, jó sokan veled egyívásúak, meg egyivásúak. Az alkoholnak van ebben szerepe azért.

2014. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha iszok nagyon furcsa leszek, ami nem éppen embercsalogató:D erre nem alapozok:D
2014. jún. 24. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lesznek évfolyamtársaid, csoporttársaid, velük is lehet ismerkedni.
2014. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok és jogász szakra megyek az ELTEre
2014. jún. 24. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ettől ne parázz, én is tartottam tőle, és kb több barátom van, mint gimiben...én is ELTE-s vagyok, bár nem jogi kar :D
2014. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányként több barátod lesz, mint égen a csillag. :-)
2014. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi problémád nem lesz, ne aggódj. Az egyetemi közösségben mindenkinek van helye. Többségében olyanok vannak, akik nagyon furcsák, ha berúgnak.:)
2014. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy évig laktam egyedül elsőévesként, eleinte kaki volt, mert akkor még a mostnainál is sokkal introvertáltabb voltam.

De pár hónap alatt még nekem is sikerült jó barátságokat kialakítanom, és második félévben már örültem, hogy amikor visszamegyek az albérletbe, akkor ott azt csinálok, amit akarok. Tök mindegy, mikor éretem haza felkapcsolhattam a villanyokat, ha rosszul voltam akkor szégyentelenül telehányhattam a WC-t :D, nekiállhattam kaját csinálni. Másnap délelőtt/reggel senki sem zavart az alvásban ha csak egytől volt órám az egyetemen, stb.

Persze hátrány is volt, de azok inkább a saját magam ellátásával voltak kapcsolatosak (magától nem lesz otthon kaja, innivaló, WC-papír stb), és pár hét alatt beletanultam.

2014. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!