Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult olyan, hogy hivatal...

Előfordult olyan, hogy hivatalosan is panaszt tettél a kiszolgálás minősége miatt?

Figyelt kérdés
Tehát amikor a hangnemet kifogásoltad, akár vendéglátó helyen, akár boltban stb.
2021. aug. 1. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Elő.

+ megy a google értékelés is ezerrel, szokott is következménye lenni, sokszor már nem látom ott utána a tapló eladót/kiszolgálót.

2021. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Pl: fodrászatnál. 2 cm hajat, 1 óra alatt vágott le az illető. Volt hajmosás is előtte, de a szárítás is tincsenként történt. Ilyenkor, már az ember, azt mondja, hogy elég.
2021. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mint később kiderült nem én voltam az egyetlen.
2021. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordult.
2021. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Direkt külön, ha nincs panaszkönyv, nem szokásom, Ha valami nagyon durva történne, nyilván megtenném.


Inkább "csendben panaszkodom", szóval kerülöm a jövőben azt a helyet, boltot, és máshol költöm a pénzem....


De ha valahol direkt megkérdik a véleményemet, akkor leírom, ha bajom van.

Pl.

Futárcégeknél fordult már elő, hogy kiszállítás után kérték értékelni a munkát.

Vagy a Lidl, meg Tesconál is szokott lenni, online kitölthető kérdéssor, ott volt már, hogy beolvastam.

Telekom is ha van valami, rendszeresen szokott értékeltetni....


Vendéglátó helyre keveset járok, de nem szoktam finnyáskodni.

2021. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kritikán aluli tetű szálláshelyet jól lehúztam (őszintén leírtam mindent) és levette a szállás.hu. 1 hónap múlva új névvel visszakerült ugyanaz a szállás és ma is vígan üzérkednek.
2021. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ki kell kérni a panaszkönyvet,aztán firkálsz egyet nekik.
2021. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!