Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszél manapság nagyon...

Miért beszél manapság nagyon sok fiatal lány énekelve, akár munkahelyen is ügyfelekkel?

Figyelt kérdés
Bankban, szolgáltatóknál, mindenhol találkozom ezzel a típussal. 25 alatti fiatal nö aki nem tud rendesen beszélni. Hol tanulják ezt az éneklö kiejtést? Nagyon irritáló. Ezzel hogyan lehet elhelyezkedni egy bankban? Leesik az arcom ilyenkor, hogy én miken tudok izgulni egy munkainterjún.
2021. okt. 24. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem éneklésnek, ezt affektálásnak hívják. És valóban rettentően idegesítő, konkrétan "szívlapát-potizív".
2021. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak is ezt csinálják, csak talán arra nem vagy annyira érzékeny. Szerintem a média hatása, gondolj csak a kereskedelmi rádiókra, tévékre vagy akár az ilyen Youtube, Insta meg TikTok "sztárocskákra". Alig akad olyan közöttük, aki tud rendesen beszélni.
2021. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
*pozitív, na. :D
2021. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az el. média jelentős hányadában finoman fogalmazva nem szempont a magyaros kiejtés. Ez sugárzik át.
2021. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
En meg sose halottam senkit enekelve beszelni 🤔
2021. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Énekelve beszél :D

Mit szívtál?

2021. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz afektálás alatt?
2021. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

6-os:

Nem szívott semmit, Te nem érted, miről beszél, pedig létező jelenség. Kérdezd meg a magyartanárodat.

2021. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!