Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen van két...

Ha egy munkahelyen van két fiatal, akkor ismerkedjék meg egymást?

Figyelt kérdés

Nemrég jött egy új kolléga, egy nő, én férfi vagyok, és szinten olyan fiatal, mint én, 22 éves körüli lehet talán.


Azt veszem észre, hogy sokszor figyel engem, talán azt akarja hogy kezdeményezzek beszélgetést nála?


Már mint ilyenkor mennyire gáz odamenni hozzá? Elég sokszor figyel, de csak engem. Ezen a munkahelyen inkább idősebbek vannak, és nagyon kevés a fiatal. Egyébként ha nem mennék oda hozzá, akkor nem hinném hogy beszélnénk valaha is, mivel nincs közös munkánk, nem egy helyen dolgozunk. Tehát azért figyelhet -e, mert barátkozni szeretne velem, hogy ne legyen egyedül (általában egyedül van mindig)?


2021. júl. 27. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ismerjék*
2021. júl. 27. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Ha nagyon úgy tűnik, hogy le akar rázni, akkor hagyd, de legalább megpróbáltad.
2021. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülne neki ha beszélgetést kezdeményeznel. Mindenkinek nehéz ha belecsoppen egy új környezetbe , főleg ha nem is nyitnak felé. Kérdezd meg hogy érzi magát az új helyen? Van e valami nehézsége? Én biztos örülnék neki.
2021. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. júl. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!