Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők egymással szemben miért...

A nők egymással szemben miért gonoszak?

Figyelt kérdés
Ti is észrevettétek hogy a nők sokkal gonoszabbak egymással mint a pasik egymással? Ha igen miért?
2021. okt. 25. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Azért mert csinosabb mint ők
Azért mert fiatalabb náluk és írigységből
Azért mert gazdagabb náluk
Mert neki van pasija ők meg szinglik
Mert az ő pasijuk rosszul bánik velük, a másiké meg jobban.
8 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Olyan opció miért nincs, hogy nem?
2021. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert azt vettem észre a nők gonoszabbak egymással, mint a pasik egymással, ha te ezt nem vetted észre te melyik bolygon élsz?

Vagy te nem vagy nő, ezért nem tudod hogy a nők egymással milyennek tudnak lenni.

2021. okt. 25. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Miért is kell most kötekedni, hogy melyik bolygón élek? Kérdezted, hogy HA igen akkor miért? Akkor miért nincs olyan opció, hogy nem?

És nem nő vagyok viszont vannak nővéreim és mindegyiknek barátai társasága. Amikor fiatalok voltunk gyakran találkoztam velük. És amit te most írsz ez egy általánosítás. Nem törvényszerű, hogy mindenhol úgy is van.

2021. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért ez nem csak így van. Azért akad olyan nő aki a másik nőt ölelgeti mézes mázos módon. Nos az éremnek két oldala van. Ez a világ amiben élünk két erő van. Szeretet és gyűlölet. A saját nemi vonzódás is úgy tűnik beletartozik az univerzumban. A szeretet minden formája vagy a gyűlöleté. Ettől színes azt hiszem az élet.
2021. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De most a hetero nőkről van szó ne menjünk bele a többi dologba.

És a nők véleménye érdekel, és nem a pasik véleménye, mert a pasik a pasikról tudnának most csak beszélni, hogy ők milyenek egymással és miért, arról, hogy a nők mit tapasztalnak meg nőként. csak a nők tudják, hiszen róluk van most itt szó.

2021. okt. 25. 21:34
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagyok. (6-os válaszoló voltam.)
2021. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, az írásodból kiindulva te is egy gonosz nő vagy, hiszen még ebbe is bele kötsz, és erre is negatívan reagálsz.


Mi bajod van a női társaiddal?

Gyülölöd a nőket alapjáraton?

2021. okt. 25. 21:43
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak azok szoktak gonoszak lenni, akik minden nő-nő helyzetben versenyhelyzetet látnak. Ezt van, hogy az a fél provokálja ki, aki nem akarja természetesen. Én is sokáig csodálkoztam, hogy miért gonoszak velem a lányok, nem igazán tudtam kezelni a nőket, mert sosem volt rá szükségem előtte. Aztán szép lassan rájöttem, hogy kivel hogy érdemes bánni. Nagy szerepe van annak, hogy te hogyan viszonyulsz a másikhoz. És nem, az, hogy szebb vagy, önmagában nem ok.
2021. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem ez nem tűnt fel"


Osztályvezető vagyok, nők a beosztottjaim és állandóan egymást fúrják. Az öreg a fiatalt, a régi az újt, a szép a csúnyát (és fordítva),a gyerekes a nem gyerekest. Én leszarom a magánéletüket, de sokszor a teljesítmény rovására megy hogy egymást fúrják, mert nem segítenek egymásnak.

2021. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok és őszintén szólva nem vettem észre, hogy a nők velem gonoszabbak lennének és én se gyűlölöm nőtársaimat.
2021. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!