Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a "regény"...

Mit gondoltok erről a "regény" féleségről? saját magam írtam.

Figyelt kérdés

"7"

Ez nem csak egy szám. Egy karriert és egy életet ír le. Mindannyiunknak vannak álmaik, és azért hogy el érhessük őket küzdeni kell érte, meg valósítani, akarat, erő, bizalom. Egy nap elhiszed, hogy Világ Bajnok leszek? Lehet hogy lehetetlennek találod talán még én is de mindent meg teszek érte, hogy be bizonyítsam képes vagyok rá igen is harcolok érte, Az igazi bajnokok az utolsó leheletükig küzdenek. Mondta - Cristiano Ronaldo

A foci nekem egy külön világ. Az én kis világom ami meg véd minden rossztol és oda tudok menekülni bármikor, ő a legjobb barátom mindenben meg hallgat és ki segít minden bajból és minden megszűnik amikor a labda a közelembe kerül. Le írhatatlan érzés mikor nyersz és mindenki a nevedet orditja és a családod, barátaid, a csapattarsaid mind érted ünnepelnek mert te mentetted meg a meccset. Veszíteni is tudni kell. Néha a legjobbak is veszítenek nem lehet mindig nyerni és győzni. Erőfeszítés és mint ahogy mondtam legfőképpen AKARAT. Adj bele mindent és ne félj el kezdeni ne félj a saját hibáidtól, ha egyszer észre veszed hogy valami nem megy akkor újra és újra próbálod míg nem lesz jó. Ez a fejlődés. Máris fejlődtél.. Látod? ahogy mondtam csak csináld végig!!! A gól maga a gyógyír minden addigi rossz ki hatott helyzetre.

Love story. Úgy beszélek róla mintha szerelmes lennék, bizony mert ez egy szerelem, többet ér mindennél. Ha valaki nem hisz benned, mutasd meg neki és magadnak is hogy képes vagy rá és már csak annyit fogsz látni hogy a csúcson vagy

Sikerül!❤️



2021. okt. 25. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Fúj
2021. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2021. okt. 25. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nagyon fiatal vagy még, 13 éves korom körül én is ilyeneket írtam.


Viszont ha írsz, figyelj a helyesírásra, különben még igénytelen is.

2021. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen azt elfelejtettem oda írni, hogy a helyesírást nézzétek el mert unatkoztam és gyorsan és minden jött magától és csak irtam:)
2021. okt. 25. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit elcsépelt, de jó kis motiváció magadnak. Azért nem osztogatnám a saját nevemmel, de tetszik, hogy ennyire lelkes és szenvedélyes. Ne hagyd, hogy ez elvesszen belőled. Kár, hogy sok felnőttből már hiányzik ez és gyerekesnek gondolja az ilyen fellángolást- szerintem pedig pont ez az a tűz, ami hajtja az embert a siker felé.
2021. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Sose mentegesd azzal a helyesírási hiányosságaidat, hogy siettél.

Akár hogyan siet az ember, ha tud helyesen írni, akkor úgy is fog. Tessék ezen dolgozni, ha egy kicsit is komolyabban tervezel írással foglalkozni.

2021. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg aranyos! Köszönjük hogy megosztottad velünk! Az előttem levők még ilyet se írtak!😎
2021. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!