Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha 37 évesen úgy...

Mit tegyek, ha 37 évesen úgy érzem, hogy elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami konkrétum?

miért gondolod ezt..?

2021. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Kezd egy újat, ami jó!
2021. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elhíztam szoptatás alatt, után és akárhogy próbálkozom, nem tudok lefogyni. Nem találtam meg azt a munkát, amiben örömömet lelem. Nem lettem sikeres a munkámban. Abbahagytam a főiskolát, szintén nem találtam meg azt, ami valóban érdekel (ettől még befejeztem volna, de a gyerek miatt nem tudtam fizetni a tandíjat). Nem az az ember vagyok, aki lenni szeretnék, közel sem.
2021. okt. 26. 22:12
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Én 39 éves vagyok, már vagy 5 éve azt érzem, hogy elsz-rtam az egész életemet :D

De már csak röhögök rajta :D Várom a világvégét, szerencsére jól haladnak a dolgok, klímaváltozás, kiújuló hidegháború, stb :D

2021. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Menjél pszichológushoz. Előtted az élet, még több, mint ugyanennyi. Milyen a házasságod? Milyen ember akarsz lenni?
2021. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Tehát van gyereked, aki szeret, akinek szüksége van rád. Ilyen csodálatos kincs mellett kit érdekel, melyik cégnek csinálsz profitot. Légy boldog a magánéletben!

Ha diéta és sport mellet se tudsz fogyni, vizsgáltasd ki magad, hátha akadályozza valamilyen egészségi probléma. Vagy kérd dietetikus és személyi edző segítségét!

Biztos, hogy késő azzal foglalkozni, amit szeretsz? Nem tudod levelezőn, estin befejezni azt a szakot? Muszáj hozzá főiskolai végzettség?


Ha megengedsz egy saját példát, csak nagyvonalakban: családot és karriert szerettem volna. Úgy éreztem, ha legalább az egyik nem jön össze, akkor nem akarok élni. Nos egyik sem jött össze, de itt vagyok, és nagyon boldog, mert jött ezek helyett más, amire nem is gondoltam korábban. És mert tudatosan arra irányítom a figyelmem, ami jó, nem arra, ami rossz. Hálás vagyok azért, amim van, nem azon kesergek, amim nincs.

2021. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Épp a gyerek miatt lenne fontos, hogy ha nem is maximálisan, de rendben legyek. Ne értsetek félre, én így végigtolom az életet, épp a gyerek miatt főként, de nem akarom azt hazudni, hogy boldog vagyok, mert nem. Próbáltam orvosi segítséget kérni, addig sem jutottam, hogy a körzeti orvos fogadjon. Magán nem fér bele. Akkor mit tegyek?


6, köszönöm, hogy ezt leírtad, sok sikert és boldogságot az életben!

2021. okt. 26. 22:31
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez szopás , főleg 37 évesen ezt gondolni mikor már gyerek is van. A fogyással nem próbálkozni kell hanem normálisan csinálni a diétát és mozogni. Próbálgatni, próbálkozni a lúzerek szoktak. Nem teszel te lóf** se, csak ide jársz fel sírni 37 évesen egy gyerek mellett és teszem azt egy férj mellett (ha még meg van, nem csodálkoznék ha már az sem lenne).Menj el egy pszhiológushoz, azzal járnàl a legjobban, ha már te nem tudsz rendet rakni a saját fejedben. Soha nem fogsz lefogyni a siránkozással, és amíg az önbizalmad a béka segge alatt van ne várj többet az élettől és mástól sem. Tenni kell a dolgokért és hinni bennük, akkor sikerülni fog.
2021. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi van a házasságoddal? Arra nem válaszoltál, pedig már láttad. A fogyni képtelenségnek ha nem orvosi, akkor lelki oka van, leginkább szeretethiány. Mi az, hogy nem fogad a körzeti? Írjon elsőre egy laborbeutalót TSH-val, aztán annak függvényében endokrinológushoz is. De mennyi fölösleged van? Pár kilóból nem kell ügyet csinálni!
2021. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Mellesleg a gyereknek milyen szűlői minta ez? Látja , hogy az anyja egy helyben toporog, panaszkodik , nem képes tenni, változtatni, hogy jobb legyen. A gyerek ezt érzi és látja is, szóval ideje lenne TENNI valamit amíg még nem késő. Nem siránkozni, hogy elrontottad az életed, főleg nem egy gyerek mellett. Amíg azt várod, hogy sajnáljanak ugyan ebben a helyzetben leszel évek múlva is, és késő lesz, na akkor nagyobb bazdmeg lesz mint most.
2021. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!