Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elrontottam már az...

Nagyon elrontottam már az életemet?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, sem barátnőm. És soha nem is voltak. Régebben elfogadtam ezt, de mostanában hiányzik. Úgy érzem hogy így nekem sosem lesz teljes életem. Főleg amiatt ha sosem lesz barátnőm. De ha nincs társaságom akkor nehéz lányokkal ismerkedni. Pedig már egy barátnő is teljesen megváltoztatná az életem.
2020. jan. 18. 23:16
 1/8 A kérdező kommentje:
22/F
2020. jan. 18. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:
ismerkedéshez nem kell feltétlenül,hogy legyenek barátaid. Internetes társkeresés pl. ideális lehet neked.
2020. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 george1113 ***** válasza:
47%
Ne hibáztasd magad kérdező. Amúgy nagyon nem ezen múlik. Nem tehetsz róla, ha nem jössz be a nöknek. Ha bejönnél náluk, vagy érdeklődnének feléd, gondolom nem írtad volna ki a kérdést jól gondolom? De még fiatal vagy, megtalálod előbb utóbb aki elfogad.
2020. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kommentelő, de igen is tehet az illető a dolgaival kapcsolatos rossz élet eredményeiért.


Legyen az karrier, magánélet..stb


Kedves, kérdező!


Sok hasonló problémás emberrel volt dolgom s bizony az esetek 96%-ban igenis maga az illetők voltak a problémáik forrása.


Ki vagy? (Tedd fel magadnak a kérdést)

Múltad, jelened? Jővőképed (van-e)?

Önmagaddal hány %-ban vagy tisztában?

Hanyagolsz, áthidalsz dolgokat?

Nem mersz szembe nézni önmagad egyik oldalával?


Agyban kell helyre pofoznod első sorban önmagad, majd belevágni egy önmegavósításba, a legvégén pedig a pozitívabb kisugárzásodon már csak ápoltság és ruházaton kell változtatni.


Amíg magadat nem teszed rendben, ne akarj másokkal foglalkozni, mivel magaddal kellene haladnod egy jobb irány felé.


"Pedig már egy barátnő is teljesen megváltoztatná az életem."


NEM mástól kell várni a megváltást...

Nem a másik feladata, dolga ez!

Ez a te dolgod!

Az más ha lelki-testi párodra rátalálsz, kivel az életedet is leélnéd.


S nem olyan egyszerű az ideális személyt se megtalálni.

(Külső, megjelenés, kisugárzás, arcvonás, stílus, identitás, IQ, EQ, mentalitás, közös pontok pl hobbik, értékrend...stb)


Nem keveset küzdöttem önmagam megtalálásában, megismerésében, majd karrierben feltörés se volt olyan egyszerű ahogy gondolják, aközben pedig a sok emberben való csalódás után egymásra találtunk párommal.


"De szerencsés vagy"...szokták mondani, főleg munkámra, ami egyben hobbim.


A francokat: nem szerencse... Küzdés, agyalás (volt hogy lapon többször levezettem mindent, hogy biztosra menjek), akarat, önerő...


Nézz magadba s küzdj és merj lépni!

(Még ha gyengébb napokon ott ordítasz bőgve az ágyadban.)


Huszonéves korom elején magamat kutattam, fejlesztettem.

24évesen projekteket terveztem, majd apránként kiviteleztem meló mellett, idővel vállalkozó lettem.

25 éves koromban mondtam fel (mindig biztosra mentem) s fő állásban vállalkoztam már.

24. szülinapom után nemsokkal botlottunk egymásba párommal.


Tetszett neki az, hogy nem pityergek, magam akarom elérni a dolgokat.

Ugye a legtöbb nő a pénzre utazik pasiknál.

Sokáig nem is érdekelt, nem tudtam mivel foglalkozik ő.


Inkább a projektekre kérdezett s mutassam meg eddig elkészült alkotásaimat azaz termékeimet.


Fókuszálj magadra első sorban!

Te irányítod a tested, te gondolataid vannak ott a kis fejedben, amiket szabadon formázhatsz TE magad!


Hajrá!

2020. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki egyedül nem boldog, nem találja meg a boldogságát, az egy párral sem lesz az!

S lehet emiatt nem vesznek észre a lányok, előbb tedd rendbe saját magad.

2020. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól írják előttem, legelőször magadat tedd rendbe.

A másik gondolatom, hogy légy nyitott. Lehet, hogy kezdenének veled kapcsalatot, de te magad vagy túlságosan bezárkózva. Hiába tetszel valakinek, ha nem lehet veled kommunikálni.

2020. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy rontottad el! Fiatal vagy még nagyon, csak változtass!
2020. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
22 éves vagy ember :) fiatal :) ajj már.. Dehogy rontottad el. Max rosszul indultál el. Próbáld meg kicsit más irányból. Menj edzeni, iratkozz be egy tánc suliba. Kicsit formáld magad. Csinálj másik hajat akár egy barber shopba. Válts stílust. Ruhatár csere. Mesélj kicsit magadról. Mivel foglalkozol? Tanulsz még?
2020. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!