Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában bármilyen apró, de szomorú dolgon, történeten meghatódom, de úgy rendesen, szívbe markolóan, szó szerint ,mert sokszor érzek szorítást a mellkasomban ilyenkor. Kevés emberrel tudok beszélgetni, egyszerűen elfáradok egy beszélgetés után, aztán hosszú idő, amíg regenerálódom.

2021. okt. 27. 22:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Sokszor rágódom a múlton, elrontott mondatokon, rossz történéseken. Félek a jövőtől, a jelenben nem vagyok jelen igazán, a figyelmem gyakran elterelődik.
2021. okt. 27. 22:23
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha befolyásolja a mindennapi életviteled akkor igen.

A depressziónak is úgy tudom hogy van 5 szintje.

Az enyhe depresszió mellet pl. tud dolgozni a személy

A nagyon erős depressziónál még az ágyából is nehéz kikelnie.

2021. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Szerintem vagy szeretethiányos vagy vagy pedig szerelmes vagy valakibe de szerintem biztos nem vagy depressziós szerintem legyél olyanok közelébe akiket szeretsz főleg a szüleid vagy valamilyen rokonod közelébe akit nagyon szeretsz viccelődj vele vagy velük de barátaidnak ne mondd nehogy elmondja valakinek a rokonod a legjobb választás szerintem
2021. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Remélem hasznos a válasz
2021. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyaltalan nem depresszio szerintem. De hány hete van ez kb?

Azt tudtam meg hogy érzékenyebb vagy, introvertáltabb lettél.

Amit 1. kommentnek írtál sem tekint depressziora de szerintem menk el pszichologushoz beszeld meg vele.

Egy depressziós embernek más tünetei vannak

2021. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem depressziós vagy, hanem lelkis. Nem ugyanaz a kettő.

(Depressziónál öngyilkos gondolataid lennének, teljesen elszigetelnéd magad, még enni es wc-re menni se lenne kedved. Szó szerint.)

2021. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Azért ez már a nagyon dúrva depresszió:D


Kevesen jutnak ilyen szintre. Ezek nélkül is lehet valaki depressziós

2021. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább tűnik szorongásnak, szociális fóbiának. Mi történt, hogy ilyen lettél, ha azelőtt nem voltál ilyen?
2021. nov. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Sok minden történt,pl sikertelenség munkahelyen,párkapcsolatban, a Covid miatti beszűkült élet,változások...

2021. nov. 3. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!