Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hiszem depressziós vagyok/...

Azt hiszem depressziós vagyok/leszek. Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
Sokszor egyedül érzem magam azt hiszem segítségre lenne szükségem csak nem tudom hogy kit kérhtnék megrá. Nem tudok senkivel beszélni. Félek hogy valami nagy baj van velem ugyanis még csak most leszek 15 éves és nem kéne ennek így lnnie..:s
2014. jan. 31. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mióta tart ez az állapot? történt vmi veled/ családodban/ hozzátartozóddal?
2014. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár hónapja tart ez az állapot. Hát még fél éve történt olyan ami miatt lehetne de azon már túltettem magam! Azt hiszem..
2014. jan. 31. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így voltam, azt hittem túltettem magam rajta, aztán visszaütött jó erősen (öngyilkossági kísérletek sorozata, depresszió, szorongás)

Nem tudom tudnék-e segíteni, mert elég labilis vagyok és ha hasonló a sztorink, akkor eléggé visszaesek, de ha szeretnél, írhatsz üzit, megpróbálhatjuk

2014. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
írd le egy lapra hogy mit szeretsz magadba pl. szeretem hogy ilyen a szemem vagy akár azt is hogy szeretem magamon hogy visszabeszélek vagy ilyenek és ez rajtam is segített külsőt belsőt és lehet hogy egy hónap múlva már többet fogsz leírni.
2014. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd mi az ami bánt?Hol vannak a szüleid?Nem kell azt hinni, hogy olyan könnyü depresszióba esni.Ma ez egy divat szó lett.
2014. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak egy csaj vagy akinek tombolnak a hormonjai
2014. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész sportolni, tornázni, futni, táncra, szakkörre, sakkra, rokonokkal, suli, sport, lakó és tanfolyamtársakkal, pedig többet beszélgetsz.
2014. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!