Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennel a helyzetemben?

Mit tennel a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy varosba mentem tanulni es bentlakasos lettem. Egyszeruen keptelen vagyok elfogadni, hogy nem lehetek itthon es iszonyat honvagyam van. Mar annyira, hogy szedules es fejfajasig is eljutottam. Sajnos nem akarom mondani a szuleimnek, hogy megfontoltam mar hogy atjojjek a kozelunkbe levo iskola(azert mentem messzebb, mert az sokkal jobb iskola mint amelyik a falunk mellett van). Te mit tennel a helyzetemben? Kerlek ne nezz le, de egyszeruen az ilyen szitukban megszakad a szivem, hogy nem lehetek itthon. Ha esetleg valakinek van valami jo otlete, szivesen fogadom, mostmar barmi jol fog.
2021. okt. 28. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan lennék, mint te akkor a te helyzetedben hazamennék, te nem fogod ezt bírni látszólag.
2021. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan azt tudnám javasolni mint az 1-es,én például nem bírtam egyedül külföldön ezért haza jöttem.
2021. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Miben jobb iskola? És hogy érzed magad az iskolában? Milyen gyakran mész haza?
2021. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszeruen mas az iskola. Jobbak a tanarok, nagyobb elismeresuk van, ezert jobban is tanitanak. Hetente tudok hazajonni.
2021. okt. 28. 01:03
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
És te hogy érzed magad? Honnan tudod, hogy a másik iskolában hogy tanítanak?
2021. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Hiaba szolnak eszervek a mostani iskola mellett, ilyen aron nem eri meg. Lehet nemszeretem is, meg te vagy erzekeny. Nincs ertelme kibirnod, mert ez nem erosse tesz, csak a vegen depresszios leszel, szorongsz, vagy siman nyomorultul erzed magad.

Menj haza. Mielott megleped, figyeld meg, az elhatarozas utan megsem annyira akarsz ( neha ilyen is elofordul), vagy boldogan mesz vissza.

Batorsag visszalepni is. Be lehet ismerni, ha valami nem ugy jon ossze.

2021. okt. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom szeptemberben költöztél be (mert tavaly ugye nem voltak kollégiumok), jelenleg október vége van, próbálj közeledni a társaidhoz, és januárig mindenképp várj.

Ha tényleg nem bírod, félévzáráskor válts, de én a helyedben nem váltanék. Tudom, hogy egy szopás a középiskolai koli, gyűlöltem én is minden percét, mármint a szobatársaim szerettem, de a szilencium, a kimenőrendszer... Azt mondták ott mindig, hogy nem lesz belőlem semmi, aztán egész szép karrierem van 25 éves létemre, amit egyetem mellett építgettem, és azt mondták, majd visszasírom, de nem sírom vissza, sőt, egyre inkább azt érzem, hogy felgyújtanám az egészet úgy, ahogy van.

Viszont mégse csinálnám másképp, mert ha nem ebben a gimnáziumban érettségizek, nem ezek a tanárok tanítanak, sosem jutottam volna be egyetemre, és néhány tanár az életemre is komoly hatással volt. A kisvárosi iskolákat is ismerem. De a válaszom olvasásánál vedd figyelembe, hogy én szélsőségesen munkamániás vagyok, de tényleg, olyan szinten, hogy kapcsolatom bomlott fel emiatt.

Döntsd el, mi a fontosabb, a jövőbeli jó karrier, vagy az, hogy most jól érezd magad.

2021. okt. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen megemberélném magam. Gondolom nem tartod magad már kisgyereknek, ha így választottál iskolát. Heti 4-5 éjszaka nem a világvége, ha havonta egyszer tudnál hazajárni még lehetne agonizálni
2021. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Átérzem a helyzeted, azonban a váltás előtt én is várnék inkább egy kicsit és mérlegelnék még. Ha nem is a tanév végéig, de legalább a félév végét várd meg. ~2 hónap ment le, az eleje mindig döcögősebb, hátha később mégis jobb lesz.
2021. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam en is, megvarom az ev veget es akkor meglatom mi lesz. Ha erdekel titeket majd leirom hogy mi van velem:))
2021. okt. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!