Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt egy túlsúlyos srácnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a leginkább a 16 és 21 év közti lányoknak szól, mivel én 18 vagyok.


Na de a lényeg: Sokaktól megkaptam hogy alapvetően nem vagyok ronda még ha én így is érzem, sokak szerint csupán az a gond hogy kövér vagyok, na persze nem egy ilyen 200 kilós Molnár Krisztián féle tagot kell képzelni, 88 kg vagyok, de ez rosszul oszlik el...


A kérdésem lényegében az lenne hogy tényleg a túlsúly az ekkora probléma, jó tudom hogy ez elég buta kérdés de ha megkérdeztem valakitől hogy mégis miért mondott nemet, mindig csak annyit kaptam hogy "nem vagy az esetem" és hát ebből sok nem derül ki.



2018. máj. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
És mi lenne, ha lefogynál és egészséges lennél?
2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem mindegy, hogy 160 centi mellé társul az a 88 kiló vagy esetleg 185 centi mellé.
2018. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert sportolok. Kibékíthetetlen ellentétek.😂
2018. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok nálam, sőt van akinek kifejezetten aranyosan áll. DE inkabb azt javaslom, hogy ahelyett, hogy itt keseregsz, inkabb fogyj le, miert igy akarhanyszor elutasitanak csak erre fogod fogni, pedig lehet valami tok mas all a hatterben..
2018. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a 88 kg nem olyan gáz,főleg,ha magas is vagy mellé.

Kezdj el egészségesen táplálkozni és sportolni,amennyit jól esik. Ha nem fogysz tőle,csak néhány kilót,akkor sincs probléma,a lényeg,hogy egészséges legyél!

Milyen magas vagy?

2018. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*Milyen mély? :D


Sajnos kb 170 centi vagyok csak.

2018. máj. 24. 10:59
 7/8 anonim válasza:

Jelenleg egy 170 centis 80 kilós srácba vagyok beleesve én (mivel most a külsőségeket nézzük a kérdésed alapján) 160 vagyok 55 kilóval..

szerintem nem az a lényeg, ha valakit jobban megismersz és megszereted egyszerűen megszépül minden porcikája, itt nem a számokon van a hangsúly

A nem vagy az esetem meg annyit jelent, hogy nem kedvelt meg annyira, hogy engedjen a tökéletes ideálképéből.

2018. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél csak épp annyit amennyivel még komfortosan érzed magad (ha félre tudod tenni akkor a nasit hanyagold) vedd rámagad hogy szürkület előtt elmenj kocogni, amennyi jól esik. Ezt olyan heti 2-3 alkalommal. Nekem 80 kilós a barátom (szeretem is azt a 2-3 centi husit a pocakján) de ő szinte minden nap fizikai munkát végez és az izom is jóval nehezebb a zsírnál úgyhogy ne a mérleget nézd hanem az alakod formálódását. Egy időben én is a mérleget nézegettem de aztán inkább a tükötbe nézegettem magam és mondtam: nem vészes ahogy kinézek innentől mindenki k#&ja be. Meg ha egy lány olyan sablonos szöveggel pöccint le hogy "nem vagy az esetem" vagy a lány a komolytalan liba vagy túl hamar kérdezel rá. Szóval diétázz és kocogj amíg megbékélsz magaddal aztán figyeld a kiszemelted viselkedését és ha tudod mit szeret utána éreztesd vele hogy tetszik neked. (Nem tudom hogy szoktad mondani nekik de minden esetre ne kérd meg a kezét a második héten mert azzal csak elijeszted) :D
2018. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!