Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jár valaki misére, ha...

Miért jár valaki misére, ha napközben pedig idegbeteg?

Figyelt kérdés
Mi ennek az értelme, hogy egyik oldalon belső megnyugvást keres, de nem gyakorolja ezt az életben?
2021. okt. 31. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem sikerül neki, pedig próbálja.
2021. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felső szomszéd alkalmanként felborítja a belső egyensúlyát.
2021. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem (csak) azért jár az ember misére, hogy belső megnyugvást keressen.
2021. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán kérdezdd meg tőle. Hiába próbálkozik, ha nem sikerül neki.
2021. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a vallásos emberek nem lehetnek soha idegesek? Nekik is vannak mindennapi problémáik.
2021. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1es


Akkor mi a megoldás, élete végéig próbálkozni fog? Kisebb nagyobb sikerrel miközben a körülötte levőket kényelmetlen helyzetbe hozza?

2021. okt. 31. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nem tudom miért tőlem kérdezed, ti ismeritek. Küldjétek el egy kineziológushoz vagy életmód tanácsadohoz, coach-hoz, vagy theta healing kezelésre. Ezek olyanok mint a pszichológis, csak sokkal jobbak. Ki tudja beszélni mi bántja, mi baja, mitől feszült, és ez önmagában fél siker. A másik felét hozzáteszi a terapeuta.


Én ezt tenném, ha a környezetenben ilyesmit tapasztalnek. Pld. nekem ez segített életkozepi válság közepén megerteni mi történik velem, és meg is "gyógyultam" a terápia után, ami összevissza 3 alkalmas volt.

2021. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!