Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek egy része szakítás...

Az emberek egy része szakítás után elkezd foglalkozni magával, úgy fizikaillag, mint testilleg. Vannak akik magukba roskadnak, és ez meg is látszik rajtuk. Milyen tulajdonság dönti ezt el, hogy ki hogyan kezeli a szakítást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megküzdési stratégia kérdése is. De attól is függ, milyen kapcsolatot hagytak maguk mögött. Van, ami után az ember inkább pezsgőt bont.
2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az első kategória vagyok. Nem hinném, hogy személyiségjegy lenne, egyszerűen lehúzó kapcsolat volt. Exemet sokszor nem valódi partnernek, hanem egy hisztis, erőszakos kisfiúnak láttam, aki valósággal gyűlöli az anyját, ha véletlenül csak a kisebb plüsst veszi meg neki.


Örülök, hogy végre szabad vagyok, és olyan dolgokat csinálok, amelyeket mindig is szerettem volna.

2021. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés ki szakított kivel.

Amikor én szakítottam az exemmel, akkor elkezdtem magammal foglalkozni. Párkapcsolatban ez nagyon háttérbe szorult, mert ment a hisztis besértődés, ha nem voltam otthon X órára, mert ő éhes!!! És letörik a férfias egója, ha önállóan kell szendvicset készítenie (munkahelyén mindenkinek azt mesélte, hogy IMÁD főzni, nagyon jó is benne, rendszeresen ő csinálja a vacsikat is).

Szóval megszűnt az a kényszerített időbeosztás, végre megtehetem a magammal való törődést.

2021. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!