Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki ugyan azzal az emberrel...

Valaki ugyan azzal az emberrel miért beszélget viberen, ha tud vele messengeren is beszélgetni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

ugyanazzal


Van, aki jól érzi magát, mások f_szán.

Van, aki jól érzi magát mások f_szán.


Egy vessző is átírhatja a mondatot.

2021. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert neki ott jobb.
2021. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha mind kettő csevegő minek beszélget hol egyik helyen hol a másik helyen?
2021. nov. 1. 09:40
 4/12 anonim válasza:
Mert. Nem kell túlgondolni
2021. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van akivel viberen dumalok vagy instan pedig mesnen is tudnank 🤷‍♂️ Ott kezdtuk el aztan megszoktuk. Am is jobban szeretek a fontosabb emberekkel viberen dumalni inkabb. Nem igazan erdekelnek az ilyen kozossegi oldalak meg viberen nemtud akarki irni. Egybol tudom hangbol h vki fontos ir..
2021. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vagy az is lehet, hogy mondjuk viberen kezdett el beszélgetni az emberrel, és akkor ott folytatja, hogy egy helyen legyenek az üzenetek
2021. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak számomra furcsa mert ha valaki fent van nekem messengeren nem beszélgetek vele viberen mert szerintem felesleges. Ezért nem értettem miért mi lehet az oka.
2021. nov. 5. 05:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, h alapvetően messengerezni szeretnek, de olyan előfizetésük (legalább az egyiküknek) van mobilnetre, ahol a Viber adatforgalom ingyenes, a Messengeré meg nem.
2021. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl. boldog-boldogtalan írogat messengeren, csomó csoportban benne vagyok, ahova percenként küldözgetnek valamit, ezért a messenger csomószor már nem is küld minden üzenetről értesítést, és így mások fontos(abb) üzeneteit túl későn veszem észre (ezt mondjuk nem egészen értem, miért csinálja a telefonom, de mindegy). Emiatt egyes emberekkel viberen beszélgetek (ott egyébként is vannak előnyös dolgok, pl. nem rontja le a képek minőségét, ha küldeni akarunk egymásnak valamit, míg a messenger borzasztóan), egyes emberekkel instagramon, megint másokkal meg snapchaten. Számomra sokkal letisztultabb így, jobban tudom rendszerezni az üzeneteimet.

Na meg aztán vannak, akikkel több helyen is beszélgetek, ez részben hangulatfüggő, részben meg a különböző appok különböző előnyein és az aktuális igényeinken múlik. :D

2021. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9 (17:44)

"egyes emberekkel instagramon, megint másokkal meg snapchaten. Számomra sokkal letisztultabb így, jobban tudom rendszerezni az üzeneteimet"

hát ez aztán a nagy letisztultság :D nem akkor lenne letisztult, ha minden egy helyen lenne, nem pedig össze-vissza?


"részben meg a különböző appok különböző előnyein és az aktuális igényeinken múlik"

szóval szexchat-re a snapchat-et javaslod vagy melyiket? :D

2021. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!