Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi összeférhetetlenség...

Munkahelyi összeférhetetlenség miatt elbocsájtanak vagy lejár a szerződés nem hosszabbítanak elküldenek de elküldés után ugyan úgy beszélgetnek barátkoznak velem mintha semmi sem történt volna . Ezt hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
Mennyire szoktatok foglalkozni vele ?
2018. márc. 17. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki az, aki barátkozik veled. Egy kolléga, aki bír vagy az, aki elhatározta, hogy menned kell.

A kettő között hatalmas a különbség.

2018. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez de jó ha ha megint :D


Nekem olyan volt hogy 2016-ban felvettek egy helyre.


Sokat dolgoztam, erre 2 hónap múlva, próba időn belül mondták hogy valakit találtak a helyemre, mehetek haza.


Mondom jó.


Aztán megpróbáltam levelezni pár ottani kollégámmal, küldtem pár levelet, persze semmi válasz, szerintem törölték mind.


Ja és ezt leírtam ide a fórumba, és pár ember még nekik adott igazat, hogy én "zaklató" vagyok, és szerencsém hogy "nem jelentettek fel"


Vicces lett volna, még elvisz a TEK. haha :D

2018. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom nem az haverkodik veled, aki elküldött.


Másrészt nekem is voltak/vannak kollégáim akikkel jól el lehet hülyülni, el lehet dumálni, de Isten őrizzen attól, hogy együtt kelljen velük dolgozni.


Vagy fordítva nézve vannak haverjaim akikkel szívesen találkozom, szívesen megiszok egy sört velük. De nem ajánlom be őket a munkahelyemre, mert tudom hogy nem megfelelő képességekkel rendelkeznek és nem akarok miattuk kellemetlen helyzetbe kerülni.

2018. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!