Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel bűntetnétek azt az...

Mivel bűntetnétek azt az embert aki kitalálta, és forgalmazza a Győzike showt, és az idei reinkarnációját?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Inkább azokat az embereket kéne, akiknek ez kell. A piac csak reagál az igényekre, nem ők tehetnek róla. Mi meg lassan leszokunk a tévéről, ott a színház. Jegyem van az 1004. Padlás előadásra. Szerencsére erre is van igény, ha ilyen sokszor előadták már.
2021. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyetlen részt se láttam, neked sem kell. Azért vannak ilyen szutykok, mert bizonyos embereknek igénye van rá.
2021. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem büntetném semmivel, mert a Győzike show sok szép emléket varázsolt a gyermekkoromba.


Utána az Édes Életbe való bekerülés rontott a minőségén annyiból, hogy Berkiékkel mutogatták párhuzamosan akik engem kicsit sem érdekeltek.

Viszont youtubeon vissza tudtam nézni csak a Győzikés részt.


Most nem tudom hol szerepelnek de ezt már abszolút nem nézem.

2021. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, amit első ír. A szutykot életben tartani csak úgy lehet, ha van rá kereslet. És sajnos kis hazánkban kell a "panem et circus" a népnek. Hazaér a gyártószalag mellől és mivel otthon nincs boldog élete, majd a tévé szórakoztatja az ő szellemi szintjén.
2021. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmivel. Nem kötelező nezni.
2021. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Látod, erről nem is tudtam, mert eleve nem érdekelnek ilyen bulvár hírek!

Ez a reality sorozat olyan, mint az Édes élet volt! Nem csak a Gáspár család van benne, hanem egyéb celebcsaládok is!

Ráadásul a Life Tv - n megy, amit egy másodlagos csatorna, amit fingom nincs ki szokott nézni egyáltalán...

2021. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Való világot is évről évre sugározzák! Elkövettem azt a hibát, hogy a Való világ Facebook oldalára látogattam és megkaptam rá a választ, hogy milyen intelligenciájú emberek nézik...

Régen mi is néztük a Győzike showt, mivel 3 csatorna volt csak a tévén és mindegyiken valamilyen hasonló reality ment. Nem volt választási lehetőségünk!

Ma már szerencsére van lehetőségünk választani a százvalahány csatorna között!

Ezeket a celebrealityket is töredék annyian követik, mint 17 éve a Győzike show kezdetén.

Gyerekként vicces volt, de már képtelen lennék egy részt is végig követni...

2021. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel. Bár én is hulladéknak tartom az ilyet.
2021. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem diktatúrában élünk. HAdd nézze már mindnki akit szeretne , ne kelljen már betiltani mert neked nem tetszik..
2021. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az XXI században már leszokhatnánk arról a dogmáról, hogy a piac csak reakál az igényekre.

Máramár egyértelmű lehetne, hogy a piac formálja az igényeket, és minél primitívebbre formálja annál könnyebben, olcsóbban, és nyereségesebben szolgálja ki azt.


Egyébként énnsem a bulvár miatt tudok róla, hanem mert videán a régimsorozatok nézése közben folyton ezt dobja fel.

2021. nov. 1. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!