Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel bűntetnétek azt az...

Mivel bűntetnétek azt az embert aki kitalálta, és forgalmazza a Győzike showt, és az idei reinkarnációját?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azokat kéne szankcionálni, akik nézik ezeket a műsorokat. Az a minimum lenne, hogy elvenni a választoijogot az ilyen szellemifogyatékosoktól. A személyiben jelezni kéne, hogy nem teljes értékü állampolgár, hanem elmebeteg csőcselék.
2021. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Még ha a piac valóban csak reagálna is ezeknek a PRIMITÍV ÁLLATOKNAK az igényére, akkor sem szabadna engedni mindenféle alantas igény kiszolgálását, és normálisnak tekinteni csak mert van rá igény.

A probléma az, hogy a politikának, politikusoknak alapvető szüksége van ezekre, a még az állatok szinvonalát sem elérő, jelszavakkal, és krumplival irányítható izékre. Ezért aztán elképzelhetetlen, hogy bármilyen mértékben is korlátozzák ezeknek műsoroknak a gyártását, terjesztését. Ugyis mondhatnánk, hogy világ a csőcseléké, az ő igényeik a legfontosabbak, mert ők a legértékesebbek a politikai számára.

2021. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Őt semmivel sem, de azt, aki megnézi, azt jobban, mert miattuk van mindig az ilyen xaroknak folytatása. Ha nem nézné a Veszett Pulikutya kölyke sem, akkor nem lenne folytatása sem.
2021. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10 év a Gulágban!
2021. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban szerettem a Győzike showt eleinte még jópofa volt. Mivel akkoriban még Salgótarjánban éltem ezért volt némi rálátásom arra amilyen valótlan dolgokat összefirkált a média róluk. Csak röhögtem ilyenkor:)

Mikor írták, hogy válnak meg már nem lakik Győzike otthon meg ilyenek :)

Meg mindenféle koholt pletyka miszerint a salgótarjáni ház az nem is az övék hanem az RTL-é. Hülyeségek :)

Meg, hogy Evelin autóval jár iskolába, ami szintén nem volt igaz, ott ült a buszon egyszer mellettem mikor a gimibe járt. Szóval sok baromság ami nem is igaz. Találgatták azt is,hogy érettségije sincsen, de ez sem igaz, jó tanuló volt.

Az Édes élet viszont már tényleg nagyon borzasztó volt és megjátszott.

De semmivel sem büntetnék senkit, mindenkinek a saját dolga mit néz. Mivel igény van ezekre így menni is fognak.

2021. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy csak érdekességként írom le ha valakit esetleg érdekel, hogy mielőtt nagy nehezen eladták a salgótarjáni házukat, elég legpukkant állapotban volt már mivel nem laktak ott egy ideje, és emlékszem mikor arrafelé sétáltam össze volt dobálva tojással meg ilyenek.


Ezt csak azért említem, mert azok akik összedobálták, azok sem jobban egy szállal sem náluk.

Felmerül a kérdés, hogy milyen alapon primitívezi le valaki őket aki utána tojással dobálódzik. Kissé ellentmondásos a dolog.

2021. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!