Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak női incel ismerőseitek?

Vannak női incel ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel ehhez hasonló kérdést ami inkább a férfiakra vonatkozott:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


A kérdést azért tettem fel mert kíváncsi vagyok, hogy kishazánkban mekkora teret nyert ez a jelenség. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 1. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

>Nincs mert az incelségnek két kritériuma van:

-akarata ellenére nem talál párt magának, nem tud szexelni;

-emiatt frusztrált, megkeseredett, és a másik nemet hibáztatja


-Ez kb. minden idegesítő radfeministára jellemző


>Na most a férfigyűlölő nők többsége nem is akar párkapcsolatot férfival, ahogy a kettes is írta. Túl sok incel, hímsoviniszta nyomival találkozott, ezért előítéles, és az egész férfi nemet egy kalap alá veszi. Szóval ha nem is akar ferfival lenni, akkor nem lehet "involuntary".


-Ha csak ennyi kellett hogy feladd akkor nem vagy jobb náluk.


>Amelyik nő meg nem talál magának párt, az nem szokott ellenségesen állni a férfi nemhez, és nem gyárt elméleteket arról, hogy hogyan kéne elvenni a férfiak szabad párválasztási jogát.


-Biztos vagy te ebben? 30 felett azért elkezdenek már aggódni.

De az igényeikből derogál lejjebb adni még akkor is ha rondák mert megszokták hogy jól kinéző férfiak használják ki őket egy kocsma mosdójában.

2021. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En is az vagyok es az anyukam ossztalytarsa is az.
2021. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!