Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak gyakorin olyanok akik külföldre költöztek és magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Ma belefutottam egy kérdésbe, hát nem kicsit felidegesített. A kedves kérdező 1.osztály óta Angliában él, és tévképzetei vannak Magyarországról meg a magyarokról. De nem is ez a baj, hanem, hogy ezeket a hülyeségeket bizonygatja olyanoknak akik itthon élnek, meg okoskodik, hogy ő onnan úgy, hogy életében nem járhatott Magyarországon ő ezt akkoris jobban tudja. Pl szerinte a magyarok többségének 12 évesen már gyerekük van, csak mert a mamája környezetében ilyenek élnek, és akkor ez mindenkire igaz, és ez "milyen gáz már, hogy csóró magyarban 12 éves szülők vannak többségben". Meg felsőbbrendűen beszél, lenézve a csóró magyarokat, mert szerinte mindenki csóróságban él, és dicsekszik, hogy neki ott milyen jó, mi meg pusztuljunk meg itt. És aki segítő választ akarna adni a kérdésére arra is azt mondja, hogy ő egy patkány magyarnak sem válaszol. Az ilyenek mit gondolnak, de most komolyan? Ha valaki ennyire magyar meg Magyarország gyűlölő az minek van itt gyakorin? Tényleg ez neki a legnagyobb öröme, hogy erre verje a mellét mennyire menő már, hogy ő ott van, és, hogy ezzel mennyivel jobb ember?


Nem az a baj ha valaki külföldre megy és nem akar visszajönni, de azt nem tudom megérteni ha valaki utálja a magyarok egészét és mégis itt van.



2021. nov. 2. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szard már le. Ha ilyen hülyeségeket hord össze, mint ez a 12 éves többség, akkor egyéb baromságok is elhagyhatják a száját.
2021. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Az emigránsok között több a pszichológiai probléma és a pszichiátriai beteg. Egyikkel összefutottál.
2021. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En tudom! Mert ahol jelenleg él,ott ilyen a kornyezet es azt feltetelezi,hogy mashol is.
2021. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Biztos sok tapasztalata volt már ilyenekkel, akik magyarok voltak, es "patkányok" es azóta ilyen lett, (szerintem)
2021. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez külföldre sem kell költözni. Itthon a lakosság kb fele magyargyűlölő,azt vallja,hogy aki nem a fideszre szavaz az nem magyar, vagy éppenséggel aki Romániában él,de magyarul beszél,magyar az anyja apja az román, és még sorolhatnám reggelig.
2021. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom, de amúgy kajak sokan utálják a magyarokat, az már fix
2021. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kéne ilyennel leállni és veszekedni, már akinek van esze, nem veszekszik hanem leszarja az ilyet.
2021. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a repuloteren a vilag osszes nepe kozul magyar sunnyog, tolakszik ele a sorban. Magyarul beszelnek, akik lelokik a jardarol, magyar csomagkezbesito nyulja le a csomagjat, ilyesmik.
2021. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom, de a meselte az egyik ismerősöm, hogy külföldön ha talalkozott is magyarral, azok mindig ki kozositették, keresztbe tettek neki, kotekedtek vele, azt neztek hogyan kossenek bele a masikba, és mondta hogy, "hogy lehetnek ilyenek ezek a magyarok " szoval ja..
2021. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha én magyargyűlölő lennék (mondjuk ezt sem értem, hisz ők is magyarok, akkor ennyiből magukat is utálhatják) és elköltözöm, akkor örülnék neki, hogy végre nem kell magyar környezetbe lennem, és távol tarthatom magam a magyaroktól. Nem gyakorira írnék ki kérdéseket dicsekedve, hogy nekem milyen jó, és pláne nem nézném le azt aki Magyarországon él, meg nem beszélnék hülyeségeket, amik távol vannak a valóságtól. Ebben nincs semmi logika.
2021. nov. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!