Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak gyakorin olyanok akik külföldre költöztek és magyargyűlölők?

Figyelt kérdés

Ma belefutottam egy kérdésbe, hát nem kicsit felidegesített. A kedves kérdező 1.osztály óta Angliában él, és tévképzetei vannak Magyarországról meg a magyarokról. De nem is ez a baj, hanem, hogy ezeket a hülyeségeket bizonygatja olyanoknak akik itthon élnek, meg okoskodik, hogy ő onnan úgy, hogy életében nem járhatott Magyarországon ő ezt akkoris jobban tudja. Pl szerinte a magyarok többségének 12 évesen már gyerekük van, csak mert a mamája környezetében ilyenek élnek, és akkor ez mindenkire igaz, és ez "milyen gáz már, hogy csóró magyarban 12 éves szülők vannak többségben". Meg felsőbbrendűen beszél, lenézve a csóró magyarokat, mert szerinte mindenki csóróságban él, és dicsekszik, hogy neki ott milyen jó, mi meg pusztuljunk meg itt. És aki segítő választ akarna adni a kérdésére arra is azt mondja, hogy ő egy patkány magyarnak sem válaszol. Az ilyenek mit gondolnak, de most komolyan? Ha valaki ennyire magyar meg Magyarország gyűlölő az minek van itt gyakorin? Tényleg ez neki a legnagyobb öröme, hogy erre verje a mellét mennyire menő már, hogy ő ott van, és, hogy ezzel mennyivel jobb ember?


Nem az a baj ha valaki külföldre megy és nem akar visszajönni, de azt nem tudom megérteni ha valaki utálja a magyarok egészét és mégis itt van.



2021. nov. 2. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat es mi most mitcsinaljunk?
2021. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez élőben is van.
2021. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem trollkodott az illető.
2021. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!