Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent a felszínes élet...

Mit jelent a felszínes élet és mennyire függ össze a fogyasztói társadalommal?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok, hogy valaki a viszonylagos jólétben elvan és minden áron a komfortérzetre törekszik, azt is mutatja magáról, hogy neki mindene megvan és rengeteg élményt gyűjt be, a párkapcsolatai is csak ilyen futókalandszerűek, ahol nincs érdemi felelősségvállalás, de mindig egy-két fotó erejéig mégis szépen be tud pózolni.

Az emberek mekkora része él így?



2021. nov. 4. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alapkérdést megválaszoltad a kifejtésben.

A végén, meg hogy hány százalék? Úgy általánosan a 7+ milliárdból? Beleszámolva a nyugat-európai nyugdíjast és az afrikai szavannán egy szál p/csben szaladgáló bennszülött gyerekeket is? Vagy csak a kis mikrokörnyezetedre vagy kíváncsi?

2021. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elsősorban a fővárosi, diplomás, középosztálybeli emberekre gondoltam.
2021. nov. 4. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen általánosítás még az oldal színvonalához mérten is gyenge.

Ez inkább lakóhely mérettől függetlenül nem a diplomás, nem középosztálybeli rétegre jellemző, hanem az alatt, akik oda akarnának tartozni

2021. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Nem azt mondtam, hogy ez a csoport általánosan az, csak hogy az ők körükben érdekelne elsősorban az arány.

2021. nov. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!