Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bosszant(leszel...

Mennyire bosszant(leszel ideges) ha hajnalban felébresztenek egy ajtó becsapódással, szekrény többszöri figyelmetlenségből elkövet nyitogatásától?

Figyelt kérdés

10 skálán:

1 abszolutista nem mert könnyen visszaalszom

10 nagyon mert nehezen alszom vissza



2021. nov. 4. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálam csak az van, hogy amikor aludnék... Akkor viszont 10 ből kb. 9.

Nem is rétem mit lehet zajongani állandóan mniden nap a lakásba.

Felrugdossák a székeket? Beelrugdosnak 2 percenként a szekrénybe? Rejtély nekem. De ideegsít nagyon.

2021. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon nehezen alszom el/vissza, cserébe könnyen felriadok, én morcos tudok lenni, bár nem mindig. 1x-1x megesik, ha az ember kapkod, máshol jár fejben, viszont amikor már rendszeres, akkor nagyon tud zavarni. Alapjáraton szerintem 6-ot adnék magamnak.


Viszont emiatt még gimiben egyik kolis szobatársammal (aki egyben osztálytársam is volt) volt is konfliktusunk. Minden reggel az ébresztő előtt minimum 1 órával kelt hamarabb (5:20-kor átlagban) és vagdalózva, csapkolódva kezdett készülődni. Sokadik nap után tettem neki szóvá, nem támadtam, nem húztam fel magam, teljesen higgadt voltam, mégis pillanatok alatt elég nagy veszekedés kerekedett belőle, és még ő sértődött meg.. Utána direkt hangosabbra vette a reggeli készülődéseket, akkor viszont már nagyon ideges voltam, de már a másik két szobatárs is. Végül ők dörrentek rá, és onnantól sosem volt ilyen gond többé.

2021. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És aki könnyen visszaalszik és még is ideges lesz, és aki nehezen alszik vissza, még sem lesz ideges?


Én van, hogy nagyon sokáig nem tudok visszaaludni ha valamitől, vagy magamtól felkeltem, de utoljára 13 éve voltam ideges.

2021. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13


Szerencsés ember vagy.

Adj érte hálát!

Emberiség 99% több mint az élete felét végig alussza ha tudja és hagyják.

2021. nov. 6. 11:34
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Az anyukát a gyerekkel azért "kezelésbe venném", addig zajonganék a pihenőidejükben, h az összeomlás szélére kerüljön a mutter, akinek jogai vannak...🤮 Majd visszavesz, ha a muci nem tudja kipihenni magát.
2022. jan. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!