Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a státusz...

Mi a véleményed a státusz szimbólumokról, hogyan viszonyulsz hozzájuk?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapvetően taszítanak. Élvezem és szeretem a luxust én is, de kellemetlenül érzem magam a magamutogatástól. Én milliárdosnak is olyan lennék, mint azok a németek, akik takargatják a vagyont a nagyközönség elől, mert a náci nagyszülők szerezték meg azt anno. :D
2021. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

"Viszonylag jól keresek,"

Ez nem azon múlik. Attól mert egy "jól" kereső proli vagy, attól még proli vagy és úgy gondolkozol, úgy viselkedsz mint egy proli és fél pillanat alatt bárki leszűri rólad.

2021. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

11

De kibeszél itt magamutogatásról. A státusz szimbólumok nem a mutogatásról szólnak pl ha te meglátsz proliként egy jól öltözött embert, honnan tudod hogy a cipője egy 60 ezres darab vagy épp 600 ezres? Vagy hogy az ing alatt a karján az egy 50 ezres Orient Bambino vagy egy 8 milliós Patek Calatrava? Vagy hogy a chino az egy 10 ezres Zarás vagy egy komolyabb herritage brand és 50 ezer? Ezeket átlag proli nem fogja észrevenni. Akik mutogatják magukat meg a cuccaikat azok általában olyan prolik akik azt akarják elhitetni, hogy egy magasabb osztályhoz tartoznak, de ezt fél pillanat észrevenni és egyébként a legszánalmasabb dolog egyike.

2021. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Proli becsipodesek.
2021. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekelnek. Jó anyagi körülmények között élünk, jó éttermi élményre és nyaralásra sosem sajnálnám. Illetve egy-egy fontos ruhadarabra sem (télikabát, télicsizma, futócipő stb), de csak a minőség miatt.


Viszont Iphone, MacBook, Hilfiger, YSL, vadiúj SUV sosem érdekelt, pedig megengedhetnénk.

2021. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekelnek a státuszszimbólumok, de ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy több hasznot hozna ha megfelelő státuszszimbóliumokat birtokolnék, akkor használnám ezeket. De csak azért hogy több pénzem legyen.
2021. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!