Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely időszak volt életetekben,...

Mely időszak volt életetekben, ami eddig a legboldogabb volt és miért?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok ekkor?

Gondolok pár hónapos, vagy max 1 éves időszakra.

Mondjuk például munkahely, vagy párkapcsolat, vagy utazás, vagy inspiráló emberek társasága miatt.



2021. nov. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Amikor nyertem a lottón 4 éve


31 F

2021. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
19-25 éves koromig, havonta más csajjal voltam, tele voltam haverokkal-barátokkal, ja és persze azért is mert drogoztam is :D...utána egy kalap szar az egész. 29f
2021. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még csak most jön a legjobb része. 🤙
2021. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
15 évesen az első csók amit kaptam. :)
2021. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2013-2015 közötti időszak. 2013 őszén töltöttem be a 20-at.

Erre se mondom azt, hogy fenékig tejfel volt, de tény, hogy egy nagyon boldog időszakomat éltem ekkortájt, még ha ezt akkor ott helyben nem is éreztem annyira.

'13 nyarán érettségiztem le, és az azt követő két év az első OKJ-s képzésemmel telt. Egy másik városba jártam tanulni, teljes környezet -és közösségváltás állt be az életembe. Olyan emberekkel voltam körülvéve, akik között tiszta lappal indulhattam, és ezt nem is voltam rest kihasználni. Az 5 évnyi gimi után végre nem azt éreztem, hogy gyomorgörccsel járok be az osztályba, hanem mindenkivel jóban voltam, találtam új barátokat is, és ez egy csodálatos komfort -és biztonságérzetet nyújtott a számomra.

Arról nem is beszélve, hogy olyat tanultam, amit szerettem is.


Azóta sok víz lefolyt már a Dunán és a mostani életemre se mondanám azt, hogy boldogtalanul telik, de tény, hogy azóta se éreztem annyira erősen azt, hogy sínen van az életem 🙂

2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt olyan
2021. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
30 vagyok. Több időszakra is nagyon szívesen gondolok vissza: első nagy szerelem 17 évesen. Aztán a rengeteg buli és kaland egyetemistaként. Most kis gyerekem van, ezt is nagyon szeretem.
2021. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2014. 21 voltam.


Egyetemista voltam, nappalis, bejárós. "Eltartottak".


A képzés közepén jártam.



Teljesítménytúráztam, amit szerettem, találkoztam barátokkal, voltak kisebb utazásaim, szintén barátokkal. Az egyetem jól ment és pont ebben az évben érdekes tárgyak voltak. Végre elengedtem, hogy kik nem bírnak a szakon és azzal az 5 emberrel foglalkoztam, akikkel jóban voltam. A szakmai gyakorlat érdekes volt és egész jó is. Rendszeresen jártam úszni is.


Sok szabadidőm volt.

2021. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as éveim eleje, mondjuk 21 éves korom. Menő és jól fizető állásom volt, egészséges voltam, fülig szerelmes voltam a páromba, akivel akkoriban kezdtünk el utazgatni. Tényleg minden nagyon rendben volt akkoriban. (Spoiler: ez már elmúlt.)
2021. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2019 májusa és 2020 augusztusa között. Mindig is egy csendes, félénk, depressziós fiú voltam. Csúnya arc, 0 önbizalom, folytonos szerelmi bánat, stb. de az a májusi hónap tök pörgősre sikeredett, amitől elkezdem élvezni az életet. Ekkor 16-17 éves voltam. Ha nem is sok, de lett egy minimális önbizalmam, elkezdtem edzeni, pozitívan álltam mindenhez stb. Aztán 2020 augusztusában újra mélypontra került az életem és sajnos azóta sem sikerült kilábalni belőle.

19/F

2021. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!