Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely időszak volt életetekben,...

Mely időszak volt életetekben, ami eddig a legboldogabb volt és miért?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok ekkor?

Gondolok pár hónapos, vagy max 1 éves időszakra.

Mondjuk például munkahely, vagy párkapcsolat, vagy utazás, vagy inspiráló emberek társasága miatt.



2021. nov. 4. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Most élem a legboldogabb éveimet, remélem nem változik időszakká. Eddig nagyon hányattatott és szomorú életem volt, kijárt már a boldogság. Szép családom van, biztos fedél a fejem felett, és az átlag színvonalon élek.

Már nem bántanak, már nem éhezem, már nincsenek adósságaim.

Szeretnek, biztonságban vagyok, és nem üres a hűtő.

6 éve van így, most 32 éves vagyok.

2021. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

amikor a kislányom elérte a 2.5-3 éves kort.

mert előtte nem nagyon tudtam vele mit kezdeni míg baba volt, de utána jött velem mindenhova, mindennap vittem játszóra, kutyázni, állatkert, erdő, játszóház mindig mentünk valamerre.

a vállalkozásomba is a csúcsra értem, nagyon jól kerestem, a kapcsolatomban is úgy éreztem, hogy kiegyensúlyozott, egyszóval minden stimmelt, elértem a teljes békét...


aztán jött a vírus, a csúcs melónak vége lett, a nőmmel szakítottunk, aki elrabolta tőlem a gyerekemet is...úgyhogy most sza r alkalmazotti fizum van és vad gyermekelhelyezési perben vagyok.

annyi a mázli, hogy jött most ez az új elhelyezési változtatás a törvényben, így apaként nem teljesen nullák az esélyeim arra, hogy újra boldogok lehessünk.

2021. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy furán hangzik, de 2020, a "karantén" időszaka.

Aggódtam a nagyszüleimért, meg sajnáltam azokat az idegeneket akik meghaltak vagy anyagilag tönkrementek, de az én saját életemben csakis pozitív változásokat hozott.

A munkám felértékelődött, fizetésemelést és változatosabb feladatokat kaptam, otthonról dolgozhattam ami óriási pozitív változás volt. Mivel a szakmai rendezvények online lettek megtartva, sokkal több ilyen eseményen tudtam részt venni, mintha utazgatnom kellett volna. Lett egy csomó plusz szabadidőm, ami nyugiban telt vagy lazítással, vagy ezer éve halogatott otthoni feladatok elvégzésével, produktívan. Egy csomó dologban hasznos új szokásokat vettem fel, pl. elkezdtem napi szinten sportolni, rászoktam arra hogy főzök (a kajarendelés helyett), megtanultam okosabban vásárolni hogy ritkábban kelljen boltba menni, stb.

Tudom hogy a többségnek rossz időszak volt ezért nem kívánom hogy visszatérjen, de én a magam részéről nagyon élveztem.

2021. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A mostani. Mindenem harmóniában van. Betegségeim szinte teljesen elpárologtak. Folyamatosan egységben vagyok.
2021. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!