Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Húgomék betegen mennek kirándu...

Húgomék betegen mennek kirándulni?

Figyelt kérdés
Az egész családnak taknya nyála egyben, köhögnek is. Nem covid. Gyerekektől kaptál el a takonykórt. Suliba oviba nem mentek. Persze most van egy befizetett őszi kirándulásuk, arra meg mennek. Csak nekem fura ez? Max még jobban betegek lesznek.

2021. nov. 5. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy fura ez, teljesen megszokott itthon. Meló és suli ugrik, ha egy enyhe köhögés van, de a wellness, kirándulgatás és nagy családi összejövetelekhez sosem elég beteg az ember.
2021. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok, persze ezt nem mondom neki, de én furcsálltam magamban
2021. nov. 5. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Sajat tapasztalat


Beteg voltam, hetekig otthon fekudtem tea stb..nem nagyon hasznalt, aztan enis mentem kirandulni a termeszetbe, segitett multak a tunetek azota

Jot tesz a mozgas

2021. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as meg voltál fázva? Köszi am, csak arra gondolok, hogy még betegebben jönnek haza.
2021. nov. 5. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen eseteknél nálam nagyon sok a "határeset". Pl. befizetett útra még elmennék, amikor anyósomhoz, egy gyengén fűtött házba már nem.


Nagy általánosságban nálam az a szabály, hogy ha dolgozni/iskolába nem megyünk, akkor sem utazgatni, sem vendégségbe nem megyünk.

De lehet, hogy egész heti otthonlét alatt meggyógyulok, úgy tervezem, hogy hétfőtől dolgozom, és akkor már nem szalasztom el a hétvégi programot sem. Nyilván van kockázata, hogy visszaesek.

2021. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös nálam is határeset, én elég sokszor még bemegyek náthásan dolgozni, mivel egyedül vagyok az irodában. De többször lemondtam a programot, mert úgy éreztem, hogy nem fer a másikkal taknyosan talizni.
2021. nov. 5. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Betegen mindig fekudtem, fasza fitt ismeroseim mindent ugyanugy csinaltak. Evtizedek ota nagyon sok esetbol altalanositok. En egy het mulva tok jol voltam, harom het utan semmi, egy evig nem voltam nathas tutira. Ezek a fitt ismerosok amiota az eszem tudom, egyik betegsegbol a masikba esnek, es folyton kohecselnek.
2021. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Óriási tévhit, hogy hogyha beteg az ember, akkor feküdni kell. Kórházban is mozogtatnak, felkeltenek. Menni kell ezerrel ugyanúgy, jót tesz.
2021. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozogni ja, de nem más emberek közé menni.
2021. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!