Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öszintén! Van aki tényleg...

Öszintén! Van aki tényleg betartja azt, hogy amikor elmegy levegőzni, sétálni, netán kirándulni, akkor is maszkot hord? Mert én soha az életbe nem veszem fel utcára....

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Én sem szoktam, pont nem érdekelnek a szabályok, meg ez a vigyázzunk egymásra f. szság sem.
2021. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Én többször láttam olyan nyomorultat, aki maszkban volt az erdőben is. Tegnap is voltunk kirándulni, mondjuk elég sokan voltak, de néhány méteren belülre csak akkor kerültek, amikor egymással szemben elhaladtak egymás mellett az úton. De olyat is láttam, aki egyedül futott az erdőben maszkban. Ezt ősszel 25 fokban, szóval nem a hideg miatt volt rajta.
2021. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem hordom kutyázáshoz, ma másfél óra alatt 2 másik emberrel találkoztam, messze voltak. Mondjuk engem nem is idegesít fel, ha más hordja, akár erdőben, ő dolga.
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
amúgy SEMMI tudományos bizonyíték nincs arra, hogy a szabadban terjedne a vírus és a maszk megvédene ellene. ellentétben zárt térben van erre bizonyíték, de a természetben, ahol aztán nem csak távolság, de hatalmas légköbméternyi levegő is van köztünk semmi értelme, csak a hisztériára lett ez a szabály meghozva szerintem....
2021. ápr. 6. 20:09
 5/21 A kérdező kommentje:

"Úgy tűnik, hogy még mindig jelentős a száma az agyhalottaknak,


akik hülyeségnek tartják a maszkot.


El kellene velük végeztetni a 8 általánost !!!"



Szabad térben hülyeség, amúgy van értelme,bár nem annyira számottevő, mint ahogy azt beharsogják. De tessék, minősítés és személyeskedés nélkül mutasson olyan tanulmányt, publikációt, ahol megmérték, hogy a szabadban mennyire terjed maszk nélkül, illetve maszkal az új influenzánk! Ha nemtud, akkor kussoljon és szégyellje magát!

2021. ápr. 6. 20:10
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

"Úgy tűnik, hogy még mindig jelentős a száma az agyhalottaknak,


akik hülyeségnek tartják a maszkot.


El kellene velük végeztetni a 8 általánost !!!" Hármas vagyok. Most leírhatnám mit tanulok az egyetemen, de minek. Úgyis mocskolódni fogsz. Ha közel jön valaki felhúzom. Boltban hordom. Nem vagyok oltásellenes. De mond már meg, hogy egy kihalt faluszintű településen miért hordjam és mezőn? Amikor nincsenek emberek?

2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Olyan hülye is van, aki egyedül ül a kocsijában, maszkban. Az a kemény.
2021. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Azt megértem, hogy az üres pusztán valaki nem hord maszkot, de akik egy forgalmasabb helyen sem veszik fel azokat legszívesebben börtönbe csukatnám. Nem kellene sok, 1-2 hét elég lenne, megtanulnák a jómodort.
2021. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hetes, zárt helyre természetesen felveszem énis! Amúgy én oltás ellenes vagyok, de senkire nem fogom rábeszélni, vagy lebeszélni az oltásról. Lehet normálisan is másként gondolkodni.... nem csak a köpködés léteztik.
2021. ápr. 6. 20:27
 10/21 A kérdező kommentje:

"de akik egy forgalmasabb helyen sem veszik fel azokat legszívesebben börtönbe csukatnám. Nem kellene sok, 1-2 hét elég lenne, megtanulnák a jómodort."


Én nem veszem, fel ;)

2021. ápr. 6. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!