Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz; H az összes létező drog...

Igaz; H az összes létező drog közül az amfetamin az úgymond gazdaságilag leghasznosabb drog?

Figyelt kérdés

Értsd. Igaz; H fokozatosan adagolva azzal úgymond a legjobb dolgozni: fizikai; szellemi; vagy pl sofőri munkát? Lsd. Pl. annó a náci vezérkar; Kennedy; vagy akkàr a világhírű magyar matematikus ; Erdős Pál.


Igaz ; H megfelelő genetika; agy mellet akár hosszú hónapokig lehet vele dolgozni hétfőtől péntekig szinte 0 alvással; csak hétvégente pihenve; maradandó egészség ( lélek) károsodás nélkül?



2021. nov. 6. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kávé
2021. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az a bökkenő hogy amikor nem alszik az ember kb 1 hétig, akkor keményen hallucinálni kezd. A fizikai test sem bírja a folytonos 140-es pulzust, meg az állandó igénybevételt. Dolgozni? Nem nagyon lehet, mert egy pont felett az ember azt sem tudja hol van. Nekem volt olyan hogy másfél, vagy 2 hétig (ezt nem tudom mert keményen hallucináltam és összefolytak a napok) fent voltam, és egyszerűen elájultam, összeestem, és majdnem meghaltam. A kemény methafetaminon is 4-5 naponként alszanak (akkor meg egész napokon át) és úgy is évek alatt teljesen leépíti az embert. Baromi erős függőséget is okoz. Tehát nem kivitelezhető az egész..
2021. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, soha ne vezess semmilyen drog hatása alatt se...


De amúgy nem. Egyszer-kétszer, ha mondjuk határidőre el kell végezned valami feladatot (vagy megtanulni valamit) és kezdesz kicsúszni az időből, meg fáradt is vagy, akkor néha jót tud tenni egy kis speed, ébren tart és jobban fogsz tudni koncentrálni tőle. De ezt csak néha szabad eljátszani, pláne nem egy héten keresztül folyamatosan, majd a következő héten újra...

Nekem "csak" 3 nap folyamatos ébrenlétem volt (nagyrészt speed, illetve 1,5 adag eki az első éjszakán), és nem dolgoztam/tanultam, hanem haverokkal voltam, de ne tudd meg, hogy néztem ki, és hogy éreztem magamat a harmadik napon... Egyszerre volt folyamatos hányingerem, fájt a hasam, iszonyatosan fájt a fejem, de ami a legrosszabb volt, hogy folyamatosan, megállás nélkül levegőért küzdöttem, ugyanis lerakódott a tüdőmben egy csomó káros anyag, ami miatt olyan érzés volt, mintha a tüdőm körülbelül 5%-a működne csak, és egyfolytában levegőért kapkodtam, konkrétan 5 percenként, ha tudtam egy normális levegőt venni... Enni nem tudtam, egyszerűen semmi nem ment le, plusz ugye hányingerem is volt. A nem alvástól, nem evéstől, és ennyi fizikai fájdalomtól meg teljesen kimerült is lettem, folyamatosan össze akartam esni, és még agyilag is tompa voltam. Konkrétan egy buszjegyet nem tudtam megvenni online, és egy értelmes mondatot nem tudtam összerakni, de még szavakat se, plusz maga a beszéd is fájt.


Szóval hosszútávon nagyon nem ajánlom... Néha-néha viszont szerintem belefér. Én pont ezért (a fentebb említett dolgokért) nem vagyok annyira kibékülve a speed-del, és nem igazán jön be, szóval nálam pont ezért nem fog függőséget okozni.

2021. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

A pszichedelikumok azok, mert azok megnyithathák az embert spirituális önbalójuk felé, ami egy sokkal jobb világhoz vezetne.

2021. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!