Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha valaki napi...

Normális ha valaki napi szinten, többször is drogszagokat hallucinál?

Figyelt kérdés

Általában a műanyag fóliáktól érzem a fű illatát, vagy van hogy sörtől is. Olyan is van hogy random speed szagot érzek. De olyan is volt hogy a kokain ízért éreztem a torkomban.

Mitől jönnek ezek vissza? (Főleg hogy van olyan szer amit már hónapok vagy évek óta használtam utoljára.)



2021. szept. 15. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó, csak valamiért ez a szag belőlem pánikreakciót vált ki (asszem egy rossz élmény miatt, vagy irracionálisan) így szerintem amiatt vagyok rá extrán kiélezve.


Nekem főleg az izzadtságszag hozza ki, néha hasonló.


Párom pl. már 2-3 éve tiszta, de néha full olyan a szaga ha izzad.

2021. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Peroni sor durvan fuszagu 😀 meg neha en is erzem a kola kesernyes utoizet, random… mint egy “deja vu” erzes
2021. okt. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Létezik. Ez drogfüggőségnek hívják... de bármilyen addikcióra igaz. Pl ha szerelmes vagy, akkor is mindenhol őt látod.
2021. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy mikor vágják a füvet nekem az is speedre emlékeztet nagyhirtelenjébe,de a sörnek is van néha fű szaga!😆
2023. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!