Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed (amfetamin) másnapja...

Speed (amfetamin) másnapja milyen?

Figyelt kérdés

Barátom azt mondta, hogy próbálta, de ő csak kisebb adagot vett be.

Jól kialudta magát majd semmi baja nem volt.

Annyit mondott, hogy a hasa fájt mert a drog közben semmit nem evett. (Egész nap csak egy laza reggelit evett.)

Azt mondta reggel bevett egy normál adagot. Este kb. 10-12 óra múlva még kicsit sem volt álmos.

Azt modta, hogy egy nap alatt megcsinálta amit hétvégére tervezett + amivel régebben elmaradt.

De nem volt semmi depresszió nála.


Máshol meg azt olvastam, hogy nagyon szarul vannak a használók.

Rossz a kedvük, fáradtak....


2021. aug. 12. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi hogy másnap nem tudsz aludni, meg szarabb kedved van. De ez a speed tisztaságától is függ, meg attól, hogy hogyan használod, ha buliban kevered valamivel akkor nyilván rosszabb a másnapja. Általában kiürül a dopaminrendszer, amit felpumpáltál a speeddel, amíg használtad ezért mondják sokan a depressziót, de egy két nap után vége.
2021. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Nekem speed-nél az nem volt kifejezetten jellemző. A fáradtság igen, amit az alvás hiánya okozott, hiszen voltaképpen átkúrod a saját szervezeted vele. Meg nekem az első alkalom után borzasztó hányingerem volt, de szerintem az sz.r speed volt. Utána még 1-2 alkalommal próbáltam, a lejövő nem volt közel sem olyan rossz, mint az ekinél.

Ha mégis előfordul a "depresszió", én mindig azzal nyugtattam magam, hogy ezt csak az agyam csinálja velem. Ettem valami finomat, megnéztem valami komfort filmet és kipihentem magam. Na de így belegondolva, annyira nem is hiányzik.. :)

2021. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!