Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl ártatlannak tűnök?

Túl ártatlannak tűnök?

Figyelt kérdés

23 vagyok,utolsó éves egyetemista és minsig is bajom volt azzal,hogy külsőre úgy vagyok összerakva,hogy ilyen kis ártatlannak nézek ki.

Pedig sokat bulizok, és sok barátom vam,sokat pörgök.

Azonban a külsőm miatt (kicsit ilyen kislányos ártatlan arcszerkezetem van) mindenki azt hiszi,hogy csendes visszahúzódó vagyok, aki soha nem csinál semmit. Nyilván miután megismernek,akkor szembesülnek,jogy nem vagyok ilyen.

Viszont pl most csinálom a szakmai gyakorlatomat és múlt héten volt ottalvós csapatépítőnk és mindenki azon volt ledöbbenve,hogy kijárkáltam a többiekkel cigizni,viszonylag sokat ittam és buliztam. Mondták hogy nahát nem gondolták volna.

Hogyan tudnék ettől a visszahúzódó kislányos külsőtől megszabadulni?:D

Nagyon zavar.

23L



2021. nov. 6. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Smink, ruha stílus
2021. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu 😄 Mikor bekerülök egy új közösségbe, engem is gyakran elkönyvelnek valami hardcore értelmiségi, elvont, antiszoc könyvmolynak, csak mert szemüveges vagyok, csendes, és szeretek sokat olvasni-írni. Aztán kapom a meglepetéseket, amikor rájönnek, hogy van azért egy harsányabb, bulizós, extrovertáltabb oldalam is 😀
2021. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rólam a munkahelyemen elsőre senki nem akarja elhinni, hogy én vagyok az óvónő. 💁🏻
2021. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!