Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt a volt...

Miért csinálja ezt a volt barátnőm? Inkább szenved mint hogy lépjen...

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ez egy tinédzseres-sulis kapcsolat felnőtt változata lett, 1 évig komolyan jártunk de nem működött a dolog az miatt, hogy túlságosan elágaztak az útjaink ahogy beléptünk a felnőtt korba, és én inkább szakítottam, hogy esetleg majd ha kialakultak a dolgok stb... akkor folytassuk, úgymond tiszta lappal. Ő össze is jött nem sokkal rá egy faszival, én azóta egyetlen egy nővel sem voltam, nem mert nem lett volna rá lehetőség, de valahogy egyik se érdekelt annyira. 5 éve szakítottunk. Néha írtunk egymásnak facen, úgy évente párszor, de láttam rajta hogy nem jó neki az a kapcsolat, a férfi nem olyan mint én voltam, aki mellett kitud teljesedni, a munka is teljesen felőrölte, hiszen nem nagyon volt aki mindig kihúzza a gödörből, és most ott tartanak, hogy a csávó el akarja jegyezni.


Én mondtam neki, hogy esetleg újrakezdhetnénk, nem mondta hogy nem, inkább csak úgy, hogy nem mer kilépni a mostani kapcsolatból, mert ez egy úgymond biztos jövő, én velem meg a bizonytalanság lenne, úgy értve hogy én utálom az állandó dolgokat, mindig kell a változatosság, új munka, új ország, új kalandok, és nem is tervezem nagyon lassítani.


Miért kínozza magát? Velem érezné igazán jól magát, velem térne vissza újra az élet pozitív oldalára, és nekem is rohadtul hiányzik mert ő volt az egyetlen nő aki mellett úgy éreztem boldog vagyok. Én nem írok rá megint, nem fogok könyörögni, de nekem is qrva szar a helyzet, és tudom hogy ő is állandóan gondol rám, mert hát hülyén fog hangzani, de kialakult már egy olyan telepátiai kapcsolat, hogy érzem mikor gondolnak rám, ilyen max anyámmal meg apámmal alakult még ki, de amúgy is mondta hogy szokott rám gondolni...



2021. nov. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál már. Te szakítottál vele, ő belelandolt egy biztonságos és stabil kapcsolatba, ahol hamarosan lánykérés lesz, most meg tönkre akarod tenni a kapcsolatát?


Hát nem jött be a régi számításod kishaver. Inkább telepátiáld azt be magadnak, hogy vesztettél.

2021. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem boldog, ez a lényeg. És igen, én szakítottam, mert rohadt szar érzés volt nekem is meg neki is, amikor állandóan hetekre el kellett mennem, mert külföldön dolgoztam, aztán 1-2 hétig együtt voltunk amikor hazajöttem, és megint hetekre elmenni. És ez most épp nem egy opcionális helyzet volt, hogy kedvtelésből utazgattam.
2021. nov. 6. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy hetekig nem találkoztam a barátommal és? Senkit nem érdekel, pláne az internet világában, ma is, 10 év után is együtt vagyunk.


Ne te döntsd el, hogy neki mi a jó

2021. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!