Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon féltékeny vagyok rá?!

Nagyon féltékeny vagyok rá?!

Figyelt kérdés

Van egy lány aki gyönyörű. Régebben baratkoztunk, de ő már a népszerűbbek közé tartozik, mindenhol vannak barátai évfolyamokkal feljebb is. Azt kéne tudni róla, hogy egyszerűen gyönyörű. Kicsit fehérebb bőre van, nem teljesen magyar, de születés óta itt él, ezáltal ez az anyanyelve. Gyönyörű, nagyon nagyon szép. Barna szeme van, sötétbarna, gesztenyebarna ( sötétbarna) haja. Anyukájával és mamájával él, nem keresek jól mégis mindenheten új cuccai vannak, új cipők, új ruhák. Mindig haspólóba jár, és kilogo bokaval. Szeplős, és baromi jól áll neki.. Nincsenek szem alatti karikái, és nagyon melle van. Az összes fiúnak bejön, és ez annyira igazságtalan. Méghozzá tudom h a szépség relatív dolog, de ő még okos is. Nem volt jó tanuló, de ujjaban vannak céljai, egyre jön fel és ő is oda készül ahova én, ezáltal több évig együtt leszünk még. Minden tanár kedvence, mindenki vele kivetelezik. Nagyon szépen ad elő, szerintem megjátsza, de próbál megertő lenni, pozitívan hozzáálni a dolgokhoz stb. Nagyon nevetgélős, és ezzel is nagyon bejön minden fiúnak. Tényleg annyira gyönyörű..


Mit tegyek h ne legyen ilyen érzésem?


Hosszú lett, elnézést. Köszönöm ha elolvastad :)



2021. nov. 7. 07:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Próbáld meg magadból kihozni a legjobbat, magadban keresni a szépet.
2021. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg olyasmit amit ő nem tud. Pl. a tánc/balett az nem egy rossz dolog. De legalábbis többet kell kihozni magadból, kicsit kitűnni a sok közül. Vagy lejárhatsz terembe, hogy formáld a tested. Egy kerek popótól a legtöbb pasi elájul. Bár külsőre én is csak egy átlagos pasi vagyok, de legalább motorozok, boxolok, van még tán humorom is, így nem érzem magam annyira átlagosnak. Ne feledd, hogy az ő gyengesége lehet akár a te erősséged.
2021. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ő is táncol :( de igen a termen gondolkodtam már én is
2021. nov. 7. 08:19
 4/4 anonim válasza:
100%
Tudom ez nehéz, de nagyon nem tesz jót, ha összehasonlítgatod magad másokkal. Vannak ilyen emberek akiknek ennyire pozitív a kisugárzásuk és mindenben szerencsések ( amúgy nem tudni, náluk is mi lehet a felszín alatt, lehetnek problémaik), de ezt el kell fogadni. Az életed sok területén lesz még ilyen, az egyetemen, munkahelyen.. Ahogy írták magaddal kell foglalkoznod, hogy kihozd a maximumot. :)
2021. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!