Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Féltékeny igénytelen anyukák...

Féltékeny igénytelen anyukák a csinos jól öktözködő sminkelő anyukákkal szenben?

Figyelt kérdés
Miért lesz igénytelen sok anya gyerek után s miért szolják le azt , ha valaki ugyanolyan csinosan , szexin öktözik? Szimpla féltékenység?

2021. jún. 29. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén nem érdekel, ha bárki leszól amiatt mert csinos vagyok és ha leszól akkor miért, nem foglalkozom ilyen emberekkel de egyébként létező jelenség; az ovis szülőiken állandóan kinéznek a nagydarab, igénytelen anyukák pedig nem miniszoknyában, 15 centis sarkú cipőben megyek kidobott mellekkel, transzi sminkkel, hanem egyszerűen normálisan felöltözöm és szolidan kisminkelem magam, ráadásul hogy tetézzem a “pofátlanságomat” még fiatal is vagyok, ez a kombó vörös posztó sokaknak, de hiába veszem észre ezeket, ignorálom úgyhogy nem tudom és nem is érdekel mi lehet az oka.
2021. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
86%
Ez inkább oda vissza működik, sohasem csak 1 irányú. Te leszólod mert ő szerinted igénytelen, ő leszól, mert szerinte meg az nem jó ahogyan te nézel ki.
2021. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem többről van szó. Nyilván féltékenység is.

De ott van az, hogy pl. az egyik motivált és hamar lefogy, a másiknak nincs elég akaratereje.

Ezért bekerül az "igénytelen anyuka" spirálba és egymást lehúzva egyre mélyebre kerülnek. Jönnek a kifogások, hogy miért nem tud lefogyni, miért nincs ideje magára stb.

2021. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 A kérdező kommentje:
#1 a nagydarab az már mellékes , túlsullyal is lehet igényes. Mondjuk tényleg vicces mikor kopott macinadrágba kinyúlt polóba kinéznek. Van rajtam plusz , de még nekem is vicces.
2021. jún. 29. 10:48
 5/109 anonim ***** válasza:
73%

#1 csak olyan rossz, hogy "miattad" a gyerekedet sem hívják annyira. 😞

Nálunk is összejárnak a hasonló kaliberű anyukák és gyerekeik. Hiába barátnők az oviban, őt mindig kihagyják az ovin kívül szervezet talikból.

2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
83%
3as,szerintem dundin is lehet valaki csinos, itt nem a testsúly számít. Sokkal rosszabb egy koszos, elhasználódott öltözet, lenőtt, rosszul vágott frizura, rossz testszag... Attól hogy valakin van felesleg még lehet szép és csinos.
2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
96%

Féltékenység, keserűség, önigazolás. Nyilván.

Szerintem azért lesznek sokan igénytelenek, mert sok anyuka teljesen magára van hagyva. Sajnos még mindig az a ritkább, ha apuka tisztességesen kiveszi a részét az otthoni és a gyerek körüli teendőkből, sőt inkább még ő is elvárja a teljes kiszolgálást. Ül otthon anyuka hónapokig egy üvöltő gyerekkel, ismerősöktől, rokonoktól, az internetről ömlik rá, hogy milyen szar anya, mert ezt meg ezt meg ezt másképp kell csinálni, a gyereknek meg már rég tudni kéne ezt meg azt meg amazt is. Meg lehet kattanni.

2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
#6 na pont ezekre gondoltam. Van rengeteg csinos dundi nő. A többi a fontos számomra is.
2021. jún. 29. 10:52
 9/109 anonim ***** válasza:
58%

#6 nem mondtam, hogy nem. Én a motiváció hiányára céloztam elsősorban.

Azt hoztam példaképpen, mert talán az a leginkább jellemző, a túlsúly folyik még a csapból is. De igazából bármit írhattam volna.

2021. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, persze, hogy van telt csinos nő is, bocsánat rosszul fogalmaztam egy / kellett volt a két szó közé mert nem jár együtt feltétlenül a telt és az igénytelen, nálunk is vannak dundibb de csinos, igényes anyukák, nem is ők szoktak kinézni többnyire.
2021. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!