Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatos fáradtság az...

Folyamatos fáradtság az introvertáltság és az iskola miatt, megoldás?

Figyelt kérdés

Végzős középiskolás vagyok.

Valószínűleg az introvertáltságom miatt nagyon lefáraszt az iskola. Nem az, hogy tanulnom kell, hanem az, hogy bent kell lennem. E miatt amikor hazaérek, nem tudok mást csinálni, csak befeküdni az ágyamba és feltöltekezni valami sorozattal vagy könyvvel. De -e miatt nem jut annyi időm a tanulásra mint kéne, és lassan ott tartok, hogy csak a hétvégéimen tudok normálisan tanulni.

Az iskolában sem vagyok valami energiabomba, annyira lefáraszt, hogy -e miatt figyelnem is nehéz sokszor és olyan vagyok mint egy élőhalott.


Az introvertáltabb emberekhez:

Veletek is van ilyen? Tudtok valami taktikát ami által kevésbé fárasztana le a közösségi lét?



2021. nov. 7. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Online oktatás😀Úgyis az lesz és gondolom nem lesz ellenedre hisz millió ilyen kérdés van és mindig erre lukadtok ki szóval meg egy kis kitartás.
2021. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Engem is lefáraszt, sokszor bealszok a buszon, hiába próbálok ébren maradni. Mondjuk az 5 óra alvás sem segít a helyzetemen. Én csak dogáknál tanulok, mert lehetetlen lenne naponta tanulni, túl sok az anyag és kevés időm van.


Engem kevésbé fárasztott le mikor hiányoztak a barátaim és nem beszéltem senkivel, de ez nem tartható módszer.

2021. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen kérdést nem találtam, azért írtam ki, de akkor csak nem voltam elég kitartó.


Értem én, hogy online oktatás, és jó is lenne. Most.

De nem szeretném, ha ez a jövőben is így menne, mintha életképtelen lennék, hogy ilyen szintű dolgok már ennyire lefárasztanak.

2021. nov. 7. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy életképtelen csak évszak váltás is van és lehet ez okozza a fáradtságot.Erre meg nem gondoltál?

Végre egy diák aki nem az online vacakra gyúr👍🏻

Én nyelvtanfolyamot próbáltam online mert máshogy nem lehetett akkor még és 💩 volt mert sokkal okosabb nem lettem.

#2

2021. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az okozza, mert tudom, hogy ilyen vagyok, régebben is igaz volt ez rám.

Csak akkor nem jelentett problémát, mert nem kellett annyit tanulnom és a jövőmet sem tartottam annyira fontos kérdésnek.


Igen, sokaknak nem válik be az online oktatás, de nem is azért van, hogy szeressük.

2021. nov. 7. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Enis utaltam suliba jarni es lusta vagyok arra amit nemszeretek csinalni. Ez igy ennyi. Sokan vannak igy.
2021. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!