Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ijedtél már meg a saját...

Ijedtél már meg a saját érzelmeidtől? Ha igen, mit éreztél, ami megijesztett?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Volt már ilyen
Még nem
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ja, mikor másik srác volt az eszemben szex közben, egy idő után már másra sem tudtam gondolni. A gáz az volt, hogy ismertem is a való életben, tehát nem fantázia volt. Végül szakítás lett belőle, össze is jöttem ezzel a férfival végül. :D Számomra jól végződött.
2021. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mindig is úgy neveltek, hogy az érzelmeimet el kell nyomnom, szóval ezt a részét még tanulom a dolgoknak.

Igen, volt olyan, hogy megijedtem, mert elkezdtem kedvelni egy olyan embert, akit tudtam, hogy nem szabad, mert pofára fogok esni. Úgy is lett.

Azóta viszont még inkább el akarom nyomni az érzelmeimet, mert nem akarok még egyszer ugyanabba belesétálni és félek, hogy az emberek elhagynak, ezért nem akarok közeledni senkihez.

2021. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt.

Düh leginkább.

2021. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen amikor azt éreztem hogy képes lennék a világot elnyelni és szó szerint!

Elég sokszor érzem azt hogy valami melyen bennem van egy nagyon iszonyatos és sötét szörnyeteg… ami rettenetes dolgokra lenne képes és muszáj vissza fogni!

(Nem az ártatlanokkal hanem mindenkivel aki ellenség vagy rosszat csinál)

Sokszor érzem Ezt tényleg miközben az alap természeten olyan hogy ha látok valakit elesni az utcán azt fel segítem ösztönösen 😕

Utána meg azon töprengek hogy aki rosszat csinált nekem annak hogyan okozhatnám a legnagyobb szenvedést lelkileg és utána fizikailag is

2021. nov. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!