Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szólták már le a párotok...

Szólták már le a párotok külső tulajdonságait?

Figyelt kérdés

Elég rosszul esik, mert ebben a helyzetben vagyok. Átlagos magasságú nő vagyok, mondhatni vékony testalkattal. A párom jóval magasabb nálam és eléggé testes. Voltak ismerősök akik megjegyezték nekem, hogy nem hozzám való, mennyivel csinosabb vagyok stb...

Hiába okos, kedves, jólelkű ember, nem számít csak az, hogy mi hogyan mutatunk egymás mellett. Még az utcán is megbámulnak. Miért kell ezt? Nem a pénzére megyek, egyszerűen csak szeretem, és normálisan bánik velem, úgy ahogy előtte soha más férfi.


Voltatok hasonló helyzetben? Hogy kezeltétek?


2021. nov. 9. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek sajnos
2021. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtapasztaltam :/
2021. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Le se fosom más véleményét. Ennyi.
2021. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez oltari bunkosag es a te dolgod lenne helyre rakni a kedves beszologatokat.

Egy hazibuliban a noverem ferjenek a haverjai elkezdtek pedzegetni, hogy tul sovany a noverem, nincs rajta mit fogni.

A ferj meg csak ult es halgatott.

Nem akartam elhinni, hogy ilyen letezik.

Ha en lettem volna a helyeben, kialltam volna a felesegem mellett teljes vallszeleseggel.

2021. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Egyszer valaki mondta, hogy nem áll jól a páromnak a szakáll. Én vállat vontam és annyit mondtam, hogy ha nem tetszik ne nézd, nem neked növeszti.
2021. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt. Konkrétan azt mondták rá, hogy milyen csúnya. Ebben mondjuk van igazság, tényleg nem túl helyes, de nagyon jólelkű, türelmes és ami legfontosabb, nagyon szeret. Ezek miatt vagyok vele, már több mint 4 éve. Igaz, attól még nem esik jól ha beszólnak rá.
2021. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer... az illető utána előre köszönt mindkettőnknek, úgy helyretettem szóban.
2021. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!