Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek kapkodva dolgozni?

Szerettek kapkodva dolgozni?

Figyelt kérdés
Én egy nyugis lassú beállítású ember vagyok. Nekem nem megy az hogy pörögjek meg kapkodjak, ideges leszek tőle. Ez normálnis?

2021. nov. 9. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Van, aki könyvelőnek való, van, aki meg rohammentőn érzi jól magát.
2021. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert állandóan megszólnak mindenhol hogy így nem lehet dolgozni, vagy kirugnak.
2021. nov. 9. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor nem kell mentősnek menni. Keress olyan munkahelyet, ahol lehet lassan csinálni.
2021. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
nálam az nyomja fel a pumpát a munkába, ha nincs épp mit csinálni és csak nézzük egymást
2021. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretek, de sokszor nincs más választásom. Olyankor legalább gyorsabban telik az idő. Mikor meg épp olyan van, hogy nyugisan lehet dolgozni, akkor meg unatkozom.
2021. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
5. válaszolóval értek egyet. Nem szeretek kapkodni, de még mindig jobb, mint egész nap nem csinálni (szinte) semmit.
2021. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem, sajna olyan a munkám hogy eléggé ingadozik a napi mennyiség és az is más intervallumokban. Inkább csinálnék egy bizonyos szintet folyamatosan, mint össze-vissza kapkodni mikor bejön egy nagy adag. Ugyanúgy elvárják, hogy megcsináljam....
2021. nov. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de sokszor nincs valasztas, tobb csapat dolgozik ossze, nem rajtam mulik a dolog...
2021. nov. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utálom, nem is jó ez.
2021. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!