Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találtatok olyan munkát...

Hogy találtatok olyan munkát amit szerettek csinálni? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Addig keresgéltem, amíg lett. De mivel ezalatt is kellett élni, elvállaltam mindent. Most egy angliai malomban vagyok operátor elég jó fizetésért és szeretem csinálni.
2020. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Váltottam, amíg meg nem találtam. 3-4 teljes karrier és arculatváltás kellett hozzá, de 35 éves koromra megtaláltam és nem eresztem :D Jó lett volna 20 évesen tudni, de nem volt elég önismeretem hozzá. A fontos, hogy végül meglett. Én így tekintek az útra, amit bejártam. Azért így is izgi volt :)
2020. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Sehol. Létrehoztam.
2020. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta tudtam, mit akarok, és azért dolgoztam végig. Már 9 évesen is. Tudom, hogy ritka, hogy valaki ilyen korán tudja, de én így voltam.
2020. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt tanultam az egyetemen, amit csinálni akartam, profession-on pályázgattam már egyetem mellett, felvettek
2020. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam asztalos pincer vegul tesztelo lettem, megtanultam programozni es most automatizalok. Idovel egyre jobba valtam es megszerettem. Teljesen mas itba dolgozni .int mashol.
2020. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 év kellett, de megtaláltam, sose hittem volna azelőtt, hogy majd ebben fogok dolgozni, elég szűk terület. A szakterületet már évek óta ismertem, de kellett jópár cégváltás (úgy kétévenként) meg sok részemről lemondott interjú 2., 3. kör, hogy egy olyan céget találjak, ahol megbecsülnek, szeretek dolgozni és értéket teremthetek a tudásommal (szervezet- és folyamatfejlesztéssel, projektmenedzsmenttel foglalkozom).
2020. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nappal dolgozz az életedért, éjjel meg az álmaidért.

Előszöris van olyan dolog az életedben, amit, ha csinálsz, akkor csak azt veszed észre, hogy rádsötétedett?

Ezután kell kitalálnod, hogy ebből hogyan tudsz megélni, mert a világon mindenből meg lehet élni.

2020. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!