Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami ilyen teljesen...

Van valami ilyen teljesen lehetetlen eszményített álmotok nektek is?

Figyelt kérdés
Én most amin ébren ábrándozok, hogy Phoenix Arizona-ba élhessek, és egy 2005-ös GMC Yukon-nal csapathassak az utakon.
2021. nov. 11. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

olyan 20 éves koromban volt egy hasonló álmom.

egy klassz sportkocsiban ülök, mellettem egy bombázó csaj rövid gatyában, és miközben repesztünk az úton szól a kedvenc számom, miközben markolom a csaj csupasz combját:)


26 éves koromra hoztam össze.

2021. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok hogy neked összejött. :)


Azt hiszem nekem örökre csak álom marad. Vagy minimum egy csoda kellene hozzá.

2021. nov. 11. 20:25
 3/4 Metionin ***** válasza:
77%
Sok kutya és cica. Jelenleg a saját házra gyúrok, hogy lehessenek állataim de sajnos mértékletesnek kell majd lenni az örökbefogadással. Legszívesebben tényleg sokat tartanék de a józan eszem tudja, hogy ha mindent meg akarok nekik adni foglalkozást és az egészségügyi dolgokat tekintve, akkor nem mehetek tovább 1-2 kutyánál és 2-3 cicánál.
2021. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Doktori képzés :)
2021. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!